» »

Playstation 3

Playstation 3

Rony-e ::

Zakaj je glavni šef Playstationov podražal tole leto PS3 drugo leto pa jih pbo pocenil mogoče za 200€

// Popravil naslov
- moderator
  • spremenil: Mavrik ()

bluefish ::

nič jih ni "podražal", taka je pač cena.

Rony-e ::

Saj nisem mislo napisat podražat Rečti sem rekel samo da se bodo 2 leto pocenili

bluefish ::

tako kot vse druge stvari. Možen vzrok je tudi večja razširjenost BluRay pogonov in seveda konkuriranje Microsoftu in Nintendu, saj bosta tudi slednja pocenila svoje konzole in druge stvari.

Rony-e ::

saj se strinjam s teboj sam laj prinas se bo PS3 pocenil drugo leto Prinjih pa septembra

bluefish ::

ne boš verjel, ampak enako je tudi pri drugih in prejšnjih konzolah.

kljucavnicar ::

PS3 so pocenil v Ameriki samo zato, ker je xbox 360 najbolj popularen v Ameriki tako, da jim s tem price dropom vzamejo malo potencialnih kupcev. V Evropi bos pa dubu se mal robe zreven pri nakupu tko, da si skor na istem.

OldSkul ::

Sej Sony bi tudi lahko začel prodajat ps3 z 20GB diske, ampak ne ne, oni se siljo z nekimi 80gb diski. Sej kako pa nej pol ceneje prodajajo konzolo?!

[SkA] ::

Upam da res ne misliš, da je razlika v proizvodnji 60 gb modela in 80 gb modela res okoli $100. Njihov strošek proizvodnje bo šel zaradi tega minimalno gor, gre zgolj za poizkus opravičevanja trenutne cene. Že tako zadeva ni profitna.

destroyer2k ::

OldSkul

Amm raje malo poglej in boš izvedel zakaj 20gb modele ni več. Ker je bila prodajnost zelo zelo slaba in so kr ih raje nehali delati.

OldSkul ::

Sploh ne vem da so bli lol

destroyer2k ::

Ja so bli ja drugače če res ne veš tega.

dukenukem ::

kaj boš z 20gb ,to je kuj polhno ;)

Gr0unD Zer0 ::

jaz nekak od marca še nisem prišel preko 8 giga...:\

wouldn't make a difference to me, 20 or 60 GB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110298 (7662) GLAVNI
»

Xbox 360 Super Elite

Oddelek: Novice / Konzole
406871 (2758) LuGi
»

Diski se nezadržno cenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
839745 (6107) kixs
»

Sony ne bo znižal cen PS3 v Evropi

Oddelek: Novice / Igre
154706 (3468) Gr0unD Zer0
»

Sony potrdil pocenitev PS3 in najavil 80GB paket

Oddelek: Novice / Igre
94460 (3859) Jst

Več podobnih tem