» »

Mail na Siolu, želim pa T2

Mail na Siolu, želim pa T2

Buco2 ::

Pozdravljeni!

Kot sem že napisal v naslovu me zanima na kakšen način se da naredit da bi mi ostal mail na Siolu, kot ponudnika interneta pa bi izbral T2, ker imam možnost optike (že napeljana pred vrata).

Najlepša hvala za odgovore!

L.P.
Buco2

Ibex ::

Ko boš dal siolu odpoved navedeš, da prekinjaš naročniško razmerje ampak, da obdržiš email, ki ga imaš pri njih.

Buco2 ::

Potem si zavezan plačevat tole storitev naprej verjetno ne? Maš kake bolj točne podatke - linke po možnosti?

Kot se spomnem je nekdo dolgo časa nazaj predlagal nekomu da naj si omisli klicni dostop, da mu potem mail ostane.

krneki ::

Ja, spremeniš paket v urnega, ki nima naročnine.

Gapi ::

Tudi če greš na T-2 in obdržiš mail pri siolu maš problem pošiljat maile ker T-2 ne pusti pošiljat siolovih mailov prek svojih strežnikov. Zato ti je nekdo priporočal klicni dostop. Preko web vmesnika pa tudi če si na T-2 lahko pošiljaš siolove maile. Torej ali boš uporabljal web vmesnik od siola ali pa klicni dostop.

Cokolesnik ::

Narocniski paket s starim emailom na SiOL-u naj bo vezan na urni dostop, kot so svetovali.

Na http://posta.siol.net pa v nastavitvah uredis preusmeritev vse poste na tvoj novi T-2 e-naslov in na racunalniku potem gledas posto le iz T-2 postnega predala. Tako se bos izognil blokiranju uporabe SiOL-ovih poštnih storitev na T-2 omrežju.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

mspiller ::

Jaz imam trenutno tako narejeno, da imam email na siolu, internet pa na telemachu, oz kmalu na t-2ju. Potrebno je pa placati ene 2 evra/mesec. Mogoce bi se pa vseeno splacal vzet kar klicni dostop. Sicer je mailbox malo manjsi (20mb namesto 100mb). Je pa potem zgleda zastonj.

lp, Matej

Ibex ::

Ja, spremeniš paket v urnega, ki nima naročnine.


Kljub temu plačuješ mesečno za poštni predal pri siolu.

Tudi če greš na T-2 in obdržiš mail pri siolu maš problem pošiljat maile ker T-2 ne pusti pošiljat siolovih mailov prek svojih strežnikov. Zato ti je nekdo priporočal klicni dostop. Preko web vmesnika pa tudi če si na T-2 lahko pošiljaš siolove maile. Torej ali boš uporabljal web vmesnik od siola ali pa klicni dostop.


Moj oče je obdržal email naslov pri siolu in lahko brez problema pošilja/bere pošto preko outlook express.

krneki ::

Moj oče je obdržal email naslov pri siolu in lahko brez problema pošilja/bere pošto preko outlook express.

Zato pa plačuje ;)

3furious ::

Če želiš uporabljati Siolov email preko Outlooka pri drugem ponudniku, moraš samo vpisati njihov odhodni strežnik namesto Siolovega. Ni treba nič preusmerjat ali se povezovati prek spletnega vmesnika (ali bog ne daj se povezovati prek klicnega dostopa):D

Jan987 ::

Saj se ne povezuješ preko klicnega dostopa! Klicni dostop imaš samo zato, da ti mail ostane! Povezuješ pa se preko svojega novega ponudnika! In če imaš preko klicnega dostopa in pač tisti paket brez naročnine lahko normalno prejemaš in pošilja iz outloka, povezava pa je lahko od katerega koli drugega ponudnika!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

obdržanje email naslova pri siolu

Oddelek: Omrežja in internet
133333 (1896) dottor
»

Prenosljivost mail naslova?

Oddelek: Omrežja in internet
173573 (2578) NoName
»

Preklic pogodbe pri Siol

Oddelek: Omrežja in internet
102088 (2067) Adrijan0
»

Ali lahko obržiš siolov email če greš na drugega ponudnika?

Oddelek: Programska oprema
51578 (1341) KTr1sk
»

T2 vs AMIS

Oddelek: Omrežja in internet
444561 (3353) snoopy20

Več podobnih tem