» »

6715b in windowsi xp 64

6715b in windowsi xp 64

Trololololo1 ::

Prejšnji teden sem nabavil prenosnik Hp 6715b in dobil gor naloženo Windows Visto. Ker ti windowsi niso zadovoljevali mojih potreb sem se odločil naložiti windowse xp 64, kjer pa imam probleme z gonilniki. Zraven prenosnika nisem dobil nobenih gonilnikov(kupil nov prenosnik v trgovini) in na hp-jevi strani mi noče naložit na windowse xp 64 njihove gonilnike, ker napiše, da ne prepozna OS. Bom moral prešaltati na windowse xp 32 ali je še kakšna varianta, da usposobim gonilnike na svojin windowsih.

p.s. Nekatere gonilnike mi prepozna. Problem je samo pri audio, mrežni, bluetooth in napravi za branje prstnih odtisov.

LP, namo2

Jakka ::

64 bitnih WinXp raje ne uporabljat. Z njimi proti 32 bitni verziji ne pridobiš nič. Le probleme z driverji, kot si že ugotovil, in še možne probleme z nekaterimi programi,... Preveč minusov naprav plusom.
Ravno zato se 64 bitni globalno ne uporabljajo, ampak je 32 bitna verzija še vedno top. Tam dela (skoraj) vse.

Smorny ::

Pridobiš veliko, če to potrebuješ. 32bitni podpirajo 2GB rama na aplikacijo, 64bitni pa mnogo več. Na prenosniku dvomim, da imaš več kot 2GB rama za vse skupaj. Torej so 64bitni tukar res nepotrebno kompliciranje.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Spc ::

4GB pa res.
:)
 

Trololololo1 ::

Imam samo 2GB in tudi win xp 32 bitni mi čist cool delajo. Me pa zanima, če je možno, da mi je vista delala hitreje kot pa mi delajo xp-ji.

zee ::

načeloma ne.

iz mojih izkušenj prav tako. v zadnjem času sem imel priložnost sprobat Visto na več različnih prenosnikih in vselej so bili na istih prenosnikih Windows XP Pro SP2 hitrejši...precej hitrejši.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere XPje?

Oddelek: Operacijski sistemi
111157 (981) Desty
»

XP pro 32 ali 64 bit

Oddelek: Operacijski sistemi
183310 (2639) Dr_M
»

4GB rama v win XP 32 bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
172539 (2301) Jst
»

Windows XP 64bit in msn

Oddelek: Programska oprema
72172 (1981) frudi
»

win x64 ali x86? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
649171 (7800) Razerzone

Več podobnih tem