» »

katero opremo kupiti (kamera)

katero opremo kupiti (kamera)

blacky1 ::

pozdravljeni

zanima me če kdo ve kaj o kamerah na 12V in ki bi shranjevale na disk ali kaj podobnega.
Vendar je pogoj 12V.

Nesme pa vsebovati vmes kakšnega rač. ali kaj večjega. Rad bi da se iz kamere snema direkt na disk ali kaj drugega ki bi temu zadoščalo ( mogoče tud na usb kluč z kakšnim vmesnikom).

S tem bi rad zaščitil svojo lastnino, vendar tam ni navadne elektrike, tako da je to največji problem. Zaščitil bi svoj vikend kjer mi delajo škodo.

Prosim za vsakršno idejo in pomoč pri reševanju tega in kakršno koli informacijo z čem bi lahko zščitil mogoče drugače.

Hvala že v naprej.

bluefish ::

pozanimaj se pri Tech Trade. Ponujajo kar nekaj varnostnih rešitev. Morda imajo tudi stvari na 12V. Sicer pa lahko kupiš tudi pretvornik (oz. se reče malo drugače) iz 12V na 220V. Stvar se ponavadi uporablja v avtih za poganjanje CarPC sistemov ipd.

svizec75 ::

Po pravic povedano te zelo dobro razumem, ker imam tud sam vikend pa se mi vsake tolko najde kdo ki vdre. Sem sicer že razmišljal o vgradnji raznoraznih nadzornih sistemov, pa sem si raje premislil, ker potem bajtica res rata magnet za kakšne osle, ki mislijo da je kaj vrednega notri.
Sosed je imel CCTV sistem pa videorekorder pa ne vem kašno šaro je navlekel na bajto. No - vdrli so mu, pa so mu točno to ukradli, ker ni bilo drugega. Po bajti je imel pa raztur tak, da je pospravljal še ves teden.

Moj nasvet je tak: Naredi bajto čimbolj robustno če se da pa zavaruj pred vlomom. Pa sprijazni se s tem, da ti vdrejo. 24 ur na dan pač ne moreš dežurat tam. Vsaj jaz ne bom na svojem. Še najboljš je v vasi dat za pir nekomu pa da vsake tolko vrže uč, če je vse ok.
Vlamljajo pa povsod, čim stvar ni naseljena.

Wireless CCTV kamero imaš pa tle drgač.
Verbae volant, scripta manent. Labor omnia vincit improbus.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti kratek USB kabel

Oddelek: Kaj kupiti
193445 (2563) Karen
»

Izdelava vezja za alarm za motorno kolo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
234146 (1041) DimmniBurek
»

HomeMade Cooler Plant -> USB na 12V priključek za vent...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152275 (1675) 'FireSTORM'
»

Preizkuševalec napetosti preko izolacije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51867 (1764) trek@s
»

Manjša kamera za video nadzor

Oddelek: Zvok in slika
101459 (1259) gmail

Več podobnih tem