» »

Sprej za lase

Sprej za lase

marnit ::

A se da kje v Lj. dobiti sprej za lase, da naredi lase črne barve? Govorim o spreju, ki gre dol po pranju... namreč me zanima, kakšen zgledam kot črnolasec in ali se mi splača barvat lase

Hvala za odgovor.

Izi ::

Namaži lase z črno pasto za čevlje >:D

sweeti007 ::

kaj pa ceti bolj pase modra barva?Za take stvari obstajao programi ki naredijo prav to kar hoces, ce pa vsaj malo znas v photoshopu pa si lahko tudi tam spremenis barvo na kakrsno koli ti srce pozeli

kixs ::

Take spraye dobis prakticno v vsaki drogeriji (DM, Mueller...). Pred kaksno maskarado jih vedno zmanjka ;)

Lahko pa si pobarvas lase s pravo barvo, a najmanj obstojno. Drzi samo kak teden ali dva. Potem se pocasi spere. Se posebej, ce si bolj temen.

LP

stock ::

Samo fora je tu tem, da fotoshop pa te spreji ne morjo simulirat kako se bo resnična barva prijela njemu na lase... u fotoshopu lahko zgledaš lep, pol ko se boš pa pobarvu.. bo pa druga pesm... isto te spreji, ko boš nanesu le površinsko čez lase.. k ose boš pobarvu bo pa čist usak las, do kože.

Tilen ::

Enostavno pobarvaj se. Če ti pa ne bo všeč se pa naslednjo "rundo" pač ne boš. Da bi blo pa tako hudo, da ne bi blo za gledat, pa skor dvomim.

Pač prjatlom poveš da se boš malo za hec pofarbal in to je to. Punce so pa itak razumevajoče. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

marnit ::

Najbrž se bo res kaj takega zgodilo, je še najbolj simpl :D

Meizu ::

Ali pa naredi "anketo" pa vprašaj prijatelje in prijateljice, punce in fante, kako si te predstavljajo v črni barvi las. Boš prejc kmalu zvedu;)

marnit ::

Sem že vprašal jih ene par, pa so rekli, da mi ta barva las, ki jo imam, bolj paše.

Sam qurc vseeno me mika biti vsaj za nekaj časa črnolasec :)

DimmniBurek ::

Poglej, jaz sem mel 5 let dolgo čupo, en dan sem se spomnu in obril, nobenmu povedal. Pol sem se pobarval u kozmično modro, pol še enkrat, potem sem bil peroksidn, pol viola, zdej sm spet črn, pred kratkim spet malo postrigu. Seveda brez komu kdaj kej rečt... Doma so se vsakič smejali kak sem, ker niso meli pojma kdaj bom pršu z novo barvo domov...

Do it!
There Is No Stronger Drug Than Reality

koyotee ::

ja in bos brez las ze pri 35ih
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Bethrezen ::

zarad barvanja? barve nj bi ble skoz bl prjazne lasem
www.urbanterror.net

BozidarB ::

dej tvojo sliko klele na sloteha prpopej pa bomo znanstveno ugotavil kaj ti bolj pase. na koncu bos rdec>:D

OrkAA ::

koyotee: A to pomembno dejstvo ti je babica povedala?

DimmniBurek ::

Aaah, če se 5× u lajfu pobarvaš ti ne bo nč. Kaj pa babe ko se nonstop barvajo?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Bethrezen ::

ja sam če babe pogledaš majo še pr 70ih lase, moški ne
www.urbanterror.net

stock ::

točno, torej barve prej pomagajo kot pa škodijo..?

PaX_MaN ::

Prej bi rekel, da barve za lase pred 50 leti še niso bile tako naphane s kemikalijami :D (Če so sploh že obstajale 0:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barva las. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606499 (1509) kuall
»

Sivi lasje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678842 (7021) Avenger
»

Začetki sivih las (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112216 (10900) jype
»

barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171926 (1670) Randomm2
»

kakšna frizura?

Oddelek: Loža
493859 (3091) Lio

Več podobnih tem