» »

Konec TorrentSpya

1
2
»

mavec ::

Najbolj me moti to, ko pravijo saj imate piratebay in isohunt.
Ko grem na omenjeni strani najde za isti vnos pri njiju toliko več irelevantnih xxx zadetkov, da glava peče. Operatorji AND, OR itd. pa sploh ne pomagajo. Skratka za isti vnos kot na TS dobiš xxx več zadetkov, ki so nepomembni, da ne omenjam, da sejalcev sploh ni... TS je bil za moje pojme eden najkvalitetnejših open trackerjev.
Nekako daleč stran je NewTorrents, ampak se ne more niti od blizu primerjati s torrentspyom, kvečjemu kaka mininova...

Meizu ::

Sam, pa ne razumem, zakaj brišete linke do torrent strani. Konec koncev, torrent je lahko tudi legalen, a ne?:\ Tko da ni vsak link torrent strani ilegalen...:\

Nej me kdo popravi če se motim...

T-h-o-r ::

ker so v ameriki tako določili
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

OmegaBlue ::

Ne, ne zato ker so "v ameriki določil". Seveda je lahko torrent legalen nikoli tega ne zanikamo.

Ampak prosim ne se delat neumne, ker zelo dobro veste da je primarna naloga tistega trackerja sledenje warez vsebini. Lahko objavite link do SPECIFIČNEGA torrenta, ki je legalen na kateremkoli trackerju - tega nikoli nismo brisali a povezave na (recimo slovenski) partis ali kako drugo zalego ne morete upravičiti kot "sej majo na vsake tolk cajta tud kej legalnega".
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tody ::

Me prov zanima če bo EFF mela kako moč, in če bo tista butasta sodnica spregledala kaj je naredila.

Ker če je res da vse kar gre skoz ram treba beležit bo šlo kr neki firm v kurac ker si nebodo mogle privoščit stroškov :)

Fury ::

Za vse, ki vas zanima P2P community in general, si bookmarkajte slyck.com. Glavni news site za novice, kot je ta.

MrStein ::

OmegaBlue:
Lahko objavite link do SPECIFIČNEGA torrenta, ki je legalen na kateremkoli trackerju

Torej ta link ni sporen : KNOPPIX 5.0.1 DVD 2006-06-01-EN ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mavrik ::

Offtopic je ;)
The truth is rarely pure and never simple.

OmegaBlue ::

Ne ni sporen je pa offtopic ja ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MPAA najemala hekerje za boj proti piratom?

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
112269 (2269) Azrael
»

TorrentSpy onemogočil možnost iskanja za Američane

Oddelek: Novice / Zasebnost
497117 (3568) 'FireSTORM'
»

Konec TorrentSpya (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5810031 (6726) OmegaBlue
»

MPAA obtožena sodelovanja s hackerjem

Oddelek: Novice / Varnost
214043 (2790) MrStein
»

eMule (pa tudi Kazaa in vse ostalo) - POČASEN PRENOS NA ADSL!

Oddelek: Omrežja in internet
161790 (1285) Tr0n

Več podobnih tem