» »

Nekateri USB priključki mi ugasnejo PC

Nekateri USB priključki mi ugasnejo PC

333zuco333 ::

Nekateri USB priključki mi ugasnejo PC.Priklopim mp4 v USB in se mi PC kr ugasne, isto se dogaja pri kameri, USB ključih
če gdo ve kaj bi lahko blo narobe?
HVALA

lep pozdrav!:)

5er--> ::

So to slučajno tisti priključki na ohišju (sprednji strani)?
Verjetno so narobe povezani z matično ploščo in jih s priklopom naprave spraviš v kratek stik ali kaj podobnega.
V glavnem, preveri vezavo.

Turtle ::

usbji rabijo štrom...če mas res slab napajalnik lahko nagaja....

333zuco333 ::

ni noben problem v povezavi kr mam miško prek USB-ja pa dela na vseh, USB-je mam pa sam odozadi
Nevem ka nej nardi, muske bi si naložo na mp4 pa nemorm, kamere ne morm prklopit.;(
So mogoče windowsi pokvarjeni kr enkrat me je comp zezo pa se mi je kr sam ugašo pa sm ga ofno pa spuco, pol čez čas se mi je pa začev ugašat če prklopin kak USB ključ itd.

Zgodovina sprememb…

OChack ::

sosedu se podobn dogaja, da ne more kluča prklopt, se resetira, sicer ma pa via chipset
Int€l inside, IDIOT Outside

amigo_no1 ::

Izklopi windows auto restart in poglej BSOD .

333zuco333 ::

A lahko poveš mal bolj natančno kok pridem do BSOD
Hvala

Phoebus ::

rofl...bsod pride sam od sebe, ni treba prit do njega >:D

333zuco333 ::

men ne pride, sploh nevem ka je to niti ka morm pričakovat?:\

urban99 ::

phoebus, bognedaj, da bi mu povedal a ne?

333zuco333, izklopi auto restart - klik, potem pa sporoči izpis napake. BSOD (blue screen of death) je modro okno z izpisom napake.

Samo ne vem, ti praviš, da se kompjuter kar izklopi, ne restarta.... hm.

All ::

sm vidu že kr neki pc-jou, ki so mel zdrobljeno usb vtićnico, in v primeru da poskusiš kej prklopit, narediš kratek stik.

Bethrezen ::

pa če mu miška dela na useh...
www.urbanterror.net

333333 ::

Dobro preglej usbje ce so tak kot morjo bit (da ni kateri podkodovan...) če ni to to in če je še zadeva v garanciji das na servis in daš mp4 player polek ali kamero. Če ni in če noćes kupiti nove plošče pač uporavljaš tiste ki ne izkplapljajo pcja ali si kupis usb podaljes in imas to nekje spredaj (pri takem portu ki ne izkplaplja pcja) za bolj take "delikatne" zadeve.
Spiritual

333zuco333 ::

USB-kabli niso nič poškodovani, comp ni več v garanciji 2 leti je že mim, prej sm spet probavo, sm kamero priklučo na USB je blo v redu, sm zagnav da bi pač gledo čez kamero se odpre okno kjer bi vido ka kamera snema in se kr ugasno v isti sekundi.

USB podalšek nebiu nc koristo kr na bilo kirem USB-ju prklopim vse razn miške mi isklopi comp;(
sm pa še posodobiv gonilnike za USB pa spet isto, tak da nevem kaj nej naredim
Če ma gdo kako zamisel, se priporočam:\

Zgodovina sprememb…

Urc ::

Kaj pa kaj takega klik ?

gavro ::

si probal v device managerju na usb portu na katerega pac imas prklopleno stvar v power managemantu izklopi tisto da ti izklopi komp...sam verjetno mas presvoh napajalc |O

polde66 ::

zamenej napajalnik
polde

333zuco333 ::

Ne verjamem da je težava v napajalniku kr sm mev prej še več stvari prklopljenih na comp pa je vse delal vredu. Zdej mam trenutno na USB priklopljen sam miško pa printer:\

V device managerju sm ze probo sam se ni nc spremenil
Verjetno ga bom kr formatiro en dan;(

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC med igranjem random ugasne.

Oddelek: Pomoč in nasveti
174116 (3796) --MiRaLdInJo
»

Downlovdam in vsakič drugačen checksum - fenomenalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
675868 (4397) StarMafijec
»

blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
5612 (541) Cirosiro
»

Windows xp bluescreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
222136 (1817) Duhec
»

zakaj miska ne deluje??

Oddelek: Strojna oprema
387687 (6973) ecstasy

Več podobnih tem