» »

Nokia E50 + GPS LD-3W

Nokia E50 + GPS LD-3W

SmukY ::

Ker gremo letos bolj dlje na morje kot lani (lani sploh nismo šli :D, je pa res da tokrat gremo v neznano), se zanimam, da bi kupil GPS za mojo Nokio E50. Zanima me to, ali je treba imeti kakšen dostop do neta, da lahko GPS prikazuje mape in trenutno lokacijo? Se namreč na GPS tehnologijo ne spoznam kaj preveč dobro, zato bi bil vesel vsake razlage. Vnaprej vam hvala za odgovore. :)

madviper ::

Načeloma ne rabiš dostopa do interneta (razen če uporabljaš navigacijo z kakšno spletno aplikacijo a.k.a. GoogleMaps). Moraš pa imeti na telefonu naloženo program za navigacijo. Pogoogli mal :D
I'd like to do something crazy!

SmukY ::

Potem je vse v redu? Moja Nokia ima gor že Navigatorja, in ko ga odprem, samodejno prižge bluetooth, in išče, nato pa mi reče da ne zazna nobene GPS naprave (Itak je nimam), in se mi jo splača kupiti za navigacijo?

Buldožer ::

Tukile maš brezplačne zemljevide za nokie. Delajo tud brez GPS-a, tko da lahko vsaj približno vidš kako zadeva zgleda, tud predno kupiš GPS. Z MapLoader-jem si lahko naložiš zemljevide kar preko PC-ja. Tako malo za predogled.
Več glav več ve. No, ni nujno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri GPS za v avto se splača kupit teh časih ?

Oddelek: Kaj kupiti
367285 (4524) Kr_Edn
»

[fork] GPS v telefonu ali Garmin - kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111753 (10994) bond007
»

Kateri gps mobilnik kupiti? Nokia, Samsung, ipd.

Oddelek: Kaj kupiti
235698 (4953) Mirč
»

nokia n95 in navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
335102 (3958) kiFni
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517237 (12964) AtKo

Več podobnih tem