» »

Windows XP ...cd key...

Windows XP ...cd key...

gavro ::

trenutno imam nelegalno verzijo XPja...oče je pa pred kratkim kupil nov PC in dobil zraven cd za win. XP pa se tist cd za prevod v SLO...sicer sta cdja v tistem papirnatem ovitku in nikjer ne pise CD-KEY...a se ga da kako prebrt s CDja al kako ker bi rad imel legalni XP :D :D

Izi ::

CD-Key je napisan na nalepki z certifikatom, ki mora biti nalepljena na ohišju računalnika.
Če očetov računalnik nima te nalepke na ohišju, potem mu pač niso namestili legalne Windows.

Ti pa tisti CD-Key ne bo nič pomagal, tudi če si ga prepišeš, ker je bil že uporabljen za aktivacijo na enem računalniku.
Za vsak računalnik posebej moraš kupiti svoje Windows, če hočeš imeti legalno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

gavro ::

kaj pa ce mora recimo formaterat PC...ne more skos kr nov windows kupit...a to tm poklicem pa recem recimo da sem formatiral pa rabim nov cd key mi ga bojo dali...oci tm nima interneta pa mu pomoje nemorjo disable-at cd keya...bom pa pogledu tm ce ma na ohisju cd key ko bom naslednic spet pri njemu v sluzbi :D

Pyr0Beast ::

Dejansko imaš lahko doma kot v službi isto licenco za programsko opremo. vezano na uporabnika ne na komp.

'FireSTORM' ::

Ja najboljše da jih pokličeš in jim razložiš da imaš skrekan Win in bi rad zdaj naložil originalnega in ga na dveh računalnikih hkrati aktiviral. Tako kot je tip v Avstraliji ukradel XBox ampak pozabil ukrast še adapter zato je poklical na M$ jim razložil situacijo in so mu dejansko adapter poslali. Morda boš imel srečo... :D
Those penguins.... They sure aint normal....

kupola ::

Dejansko imaš lahko doma kot v službi isto licenco za programsko opremo. vezano na uporabnika ne na komp.

Lahko poveš kaj več o tem.

Doma bi si rad inštaliral XP-je, ki jih imam tudi v službi, pa me zanima kje lahko preverim da je to res legalno.

boych ::

Ne moreš, ker je licenca za XP-je vezana na mašino.

@gavro
CD key najdeš na windows CD-ju v mapi I386 na koncu datoteke Unattend.txt
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Pyr0Beast ::

A ni na zaposlenega? Za Office si upam staut ..
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je ta licenca legalna?

Oddelek: Operacijski sistemi
266803 (4532) beni
»

Menjava računalnika, isti windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
61075 (918) OmegaBlue
»

original ali pirat?

Oddelek: Operacijski sistemi
222519 (1477) MTm2H37rqt7B
»

Je legalno naložiti Visto na drug računalnik??

Oddelek: Operacijski sistemi
363808 (2714) nonenone
»

[Windows] aktivacija

Oddelek: Operacijski sistemi
393001 (2209) matk

Več podobnih tem