» »

programi za dlančnike

programi za dlančnike

krmar ::

ubistvu je moj problem bolj obsežen kot prvo ne vem kako naj povežem dlančnik z računalnikom prek namizne postaje in kako naj potem naložim gor program za pdf pa kjer se vam zdi najbolj
za pocket PC
ipaq h3870

JOKER ::

ZDRAVO !

Da povežeš dlančnik z računalnikom je čist simpl.
Imaš cradl oz. namizno postajo. Če je na USB potem zadevo vtakneš v USB v kolikor ne je lahko na kabel RS232. Povežeš zadevo. Na comp si naložiš program Microsoft ActiveSync in tam potem te pelje po korakih kako do uspešne povezave dlančnika z računalnikom.
V raziskovalcu se ti pokaže ikona Mobile ... in stvar rešena.
Programe za dlančnik pa na compu 2x klikneš (dlančnik in comp morata biti povezana) in on avtomatsko vse naredi. Napiše, kam bo posnel oz. instaliral .... itn. Samo lepo slediš navodilom, predvsem pa beri okna ki se odpirajo.

Upam, da sem ti pomagal ....
lep pozdrav
________________________________________________________
Ka te češ ....

hani ::

Inštaliraj program iz priloženega cd-ja. Preko USB-ja poveži dlančnik s PC-jem. Poženeš program namenjen za dlančnik in se bo sam nalagal nanj. Obstajajo še tudi druge variante za nalaganje.

krmar ::

dobro sem se povezal sam kako naj sedaj instaliram program in sicer adobe reader na dlančnik

krmar ::

no to mi je čisto slučajno ratalo sam sedaj me pa zanima kako naj podatke shranim direk t na kartico ne v interni pomnilnik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412214 (8904) AtaStrumf
»

HP iPAQ hw6500

Oddelek: Pomoč in nasveti
61418 (1379) JOKER
»

kateri dlančnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
362538 (2172) mile
»

Pocket pc gps programi

Oddelek: Programska oprema
222341 (2060) Jago
»

Mnenja o Yakumo PDAju

Oddelek: Strojna oprema
8990 (886) Caligula

Več podobnih tem