» »

Nov oddelek

Nov oddelek

Primoz ::

V ta oddelek spada VSE, kar je povezano z izdelavo spletnih strani. Prosim, da od sedaj naprej z vprašanji o izdelavi spletnih strani ne bogatite (smetite) več ostali oddelkov.:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

Zelo fino!

milosm ::

Men se zdi uvedba tega foruma zlo dobra ideja.

milosm ::

Rok: prehitel si me za celih 17 sekund :D

R0K ::

To so pa refleksi :D

jRk0 ::

Kewl
You fuck up once, you loose two teeth.

Marjan ::

Primož: A anketo si pa kar ignoriral?

cahahopie ::

To SUX!
Jaz se že ne bom selil iz Programiranje samo zato, ker PHP spada med skriptno programiranje in je zato povezano s spletom.
Saj veste... ljudje ne marajo sprememb pa Navada je železna srajca...al kako že.

darh ::

a dej cahahopie.. spet noise delaš brezveze.. tiho in pridn.. kokr hitr boš kej v zvezi z PHPjem odpru v programiranju i'm sure da Senitel ne bo prov dolg čakal da te bo do mene brcnu >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

perci ::

Primož: v čem je smisel take ankete?
Na eni strani date opcijo nočemo ga, na drugi strani pa 5 možnih imen; to je prbližn isto kot, če bi dal samo tistih 5 imen na razpolago in nič opcije nočemo ga.
Če je pa vaš namen odpreti nov oddelek pa tko povejte in se ne pretvarjajte, da imajo userji kej velik besede pri vsem skupi; ne me narobe razumet, nimam nč proti temu, da se ljudi ne vpraša kaj hočjo (konec koncev je to vaš forum), sam se mi pa zdi dost neumn delat ankete, ki ne pokažejo realnih rezultatov. Smiselneje bi bilo naredit anketo Webdesign in Weprogramiranje: da ali ne

Pa še moje mnenje glede novih oddelkov: za moj okus malo preveč šarite po forumu, skoraj vsak teden je nov oddelek al je pa vsaj preimenovan, človek že ne ve več kaj bi bral. BTW: To je samo moje mnenje, mnenja ostalih morate pa še dobiti, če to res hočete.

Lep pozdrav
Peter

Elemen_T ::

Perci:
haha, ironično :D
Namreč na slotechu so že mesece in mesece enake kategorije.
Končno malo sprememb, šju 8-)

darh ::

OD kod teb ideja da je vsa teden nov forum ? Stanje je blo bolj ali manj enako kake pol leta če se ne motim... spremebe so vse prej kot nezaželjene, če jih nebi bilo bi se ti še kar tolkel s kostjo po glavi v kaki vlažni mrzli jami >:D

to glede imena oddelka je pa čisto svoja zgodba in smo lahko srečni da je starosta luni ;) dal odličen predlog - Izdelava spletišč (sicer je meni Webdesign še zmerje bolj všeč, ampak pustimo stat to...).. bolje kot pa tisti nigtmare od Proizvodnja internetnih skropucal... sux aloot... :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

JurijTurnsek ::

men se je zdel Sajt naredi se full dobr...
http://www.slatnaskejta.com

cahahopie ::

Ej sam xbite. Poglej sam kolk je tem v Programiranje na to temo (PHP). Pa kolk je tud starih. Recimo, da noče določena oseba delat novo temo, ker ima identično med starimi, bi ta oseba rada jo prikazala med novimi, torej nekaj vanj zapisala. In kako bo potem to zgledalo? Stara tema vstala od mrtvih in se znašla praktično na tujem območju?
O.k. izdelava spletišč....pa že naj bo...če tak hočete...

perci ::

Elemen_T, xbite: pravita, da so že mesece iste kategorije?
Recimo DVD? Le-ta se je naknadno preimenoval. Pa sedaj izdelava spletišč? Govor je bil celo o animah? Ne rečem, da so spremembe nezaželjene, vendar jih je po mojem mnenju malo preveč v prekratkem času (xbite, to je samo moje mnenje kot sem že prej povedal).

to glede imena oddelka je pa čisto svoja zgodba in smo lahko srečni da je starosta luni dal odličen predlog - Izdelava spletišč (sicer je meni Webdesign še zmerje bolj všeč, ampak pustimo stat to...).. bolje kot pa tisti nigtmare od Proizvodnja internetnih skropucal... sux aloot...


Če bi pozorno prebral (kar očitno nisi), bi videl, da nisem govoril o primernih imenih za oddelek, temveč o smiselnosti take ankete. Če pa tega ne razumeš je pa to tvoj problem.

spremebe so vse prej kot nezaželjene, če jih nebi bilo bi se ti še kar tolkel s kostjo po glavi v kaki vlažni mrzli jami


Bi te lepo prosu, če take pripombe drugič zadržiš zase.

Lep pozdrav
Peter

Primoz ::

Anketa tam ni bila za zbujanje upanja ljudem, da imajo glavno besedo pri imenu oddelka. Ker se je pač pojavila boljša ideja... je pač uporabljena. Če je ne bi bilo... bi verjetno uzeli "sajt, naredi se", saj je "webdesign" preveč zrolana zadeva (to imajo vsi). In pa... od sedaj naprej kar nekaj časa verjetno ne bo nobenih čudnih sprememb oddelkov. Anim ne bo (smo malo prilagodili opis in ime dvd oddelka)... ostalo je pa itak trenutno bolj ali manj neaktualno.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

alesrosina ::

ghm.. pohvalno!

mi je vsec, da se je nardila nova tema.....

anyway, rabte mogoc se enga moderatorja za tole temo?
(namig: jst bib bil cist primern ... :\ )

perci ::

Joj, joj, joj :\
uff...jao
Že tretjič
Primož: moje pisanje je bilo v zvezi s tem ali naj oddelek sploh obstaja, ne pa v zvezi z njegovim imenom

Lep pozdrav
Peter

luni ::

xbite ti bom dal jaz starosta!
Artificial Intelligentia

jRk0 ::

Ampak wemdesign je vseeno bolj "ucen" izraz in ker ta stran ni neki bla bla, bi vseeno blo kul met ta izraz...ali pa tudi ne:\
You fuck up once, you loose two teeth.

Primoz ::

Če bi bil med tistimi odgovori več kot 50% ljudi za "nočemo ga", tega čuda sedaj zagotovo ne bi videli. Drugače pa smo bili načeloma vsi za.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rasta ::

Moderatorja Sentiel in xbite bi se lahko malo uskladila in se ne bi več šla pinkponka s temami kot je npr. "mysql pomoč", ker drugače je bolj, da ta oddelek kar ukinete, ker je ena sama zmeda ...

darh ::

sj pravila so čist simple.... če se karkoli tiče webdesign gre sem, čene pa tja.. ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Ime je kr vredu, ker pod tisto - webdesign, nekateri smatrajo oz. se smatra dizajn pejđa in ne koda, skripta,jedro, srček... whatever..(saj se spomnete "Webdesign by Kodesign" in kako me je le Primož nahrulo....:D ).

Sam se bojim, da bodo v bodoče mnoge teme skakale sem in tja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cahahopie ()

perci ::

Primož:
Recimo, da hočeš zvedet kolko ljudi hoče imet nov oddelek; izvedeš anketo z vprašanjem Ali hočete imeti nov oddelek v zvezi z izdelovanjem spletnih strani (ali kaj podobnega). Možna odgovora: da, ne. Dobiš recimo 40% (čist hipotetično) odgovorov ne. Če pa daš anketo z vprašanjem Kako naj se imenuje oddelek, pa jasno ne boš dobil teh 40%, ampak kvečjemu 20%, ker bodo itak vsi raje odgovarjali na vprašanje kako naj se imenuje, ker je v bistvu že odločeno, da bo.
No sej mene ne mot, da ste nardil nov oddelek, vaša stvar, sam moral sem ti pojasnt, ker sva se očitno narobe razumela; nisem ti mislu utrujat, ker vem, da imaš pametnejše stvari za početi, kot pisati odgovore meni, ki se zapičim v neko stvar ko mutav na telefon, pa tudi jaz imam kako pametnejše delo, tako predlagam da tole zaključmo pa je volk sit in koza cela :)

Lep pozdrav
Peter

Elemen_T ::

LOL.
Dej no Perci...
Z xbitom sva na slotechu aktivna dobro leto več kot ti...pa bova že vedela kaj se je dogajalo s kategorijami ;)

Celo leto ni bilo nobene kategorijo. Vsi tile, vključno z DVD sekcijo so se rodili v roki enega meseca in pol mogoče...

LP

perci ::

Elemen_T: ne bi rad polemiziru, ampak si me prsilu

1. Kako veš kolk časa sm jst aktiven na slo-techu (a moj ip spremljaš?) - no ampak si uganu, to je moj prvi in edini username
2. Kaj ima čas aktivnosti veze s tem, da je blo zdele v kratkem času nekaj sprememb, o nekaterih pa se je samo govorilo; nism trdil, da se je leto nazaj velik spreminjal, ampak da se to dogaja sedaj, torej to, da si ti eno leto več na forumu kot jst, ne pomeni, da jst ne znam spremljati sprememb v času ko sem gor, kaj praviš?
3. Če bi vedu, da bo taka polemika iz tega ratala sploh ne bi gofle odpiru in morm rečt, da mi je žal
4. Naredimo čimveč sprememb na forumu in oblubm, da ne bom več pisnu :)

Lep pozdrav in lahko noč
Peter

Elemen_T ::

Perci: Ej sej je ok, človek :)
Mogoče vse skupaj vzemaš preveč osebno.

Omenil sem le zato, ker si bil tako zelo prepročan v "imaginarno" dejstvo, da se kategorije tukaj redno spreminjajo in dodajajo.

Če pa gledava iz vidika koliko časa si ti registriran imaš pa še prav 8-)

darh ::

wooo kera paranija... take it easy Perci.... se ti oproščam k je tist stavek o vlažni jami in kosti letu direktno nate... sem mislu napisat v obliki da bi bli vsi v taki situaciji ;) ampak pustimo to...
kar se pa tiče dodajanja kategorij, pa mislm da se je forum končno ;) začel premikati v eno organizirano zadevo, ker se folk pogovarja tisto kar se hoče.. ehm.. ja... ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

No.. ne vzet tega prevč zasvojega...
ampak ima Percy v eni točki prav. To pa je:
Glejte če ste vi dal v anketi A)nočemo odelka in vse ostale B)hočemo . Kako ste potem vi kar določili, da ga hočemo? Kaj pa če bi recimo večina odgovorila - nočemo. V bistvu ste vi to točko kar prezrli in dali - da hočemo in je bila sedaj polemika samo o imenu. Tole je bolj podobno tisti "demokraciji" po 2. sv vojni, ko je bilo več strank, a vse z komunističnim odzadjem. Haloo?!
No, mi lahko pojasnite?

darh ::

1. členNa Slo-Techu ni demokracije!

vir: slo-tech / forum / pravila
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

Hehe, xbite,
če praviš da po tem členu res ni demokracije, zakaj se potem sploh izvajajo ankete?

Sej jest vem da niso natančne...niti ne morejo biti in da so bolj kot za kaj drugega za lepoto in popestritev ter družbeno aktivnost in napetost.

Ampak tukaj nimaš kej "ni demokracije" zraven metat :\

darh ::

Elemen_T: moje navajanje STjevega pravilnika je bil je odgovor na tale stavek:
Tole je bolj podobno tisti "demokraciji" po 2. sv vojni, ko je bilo več strank, a vse z komunističnim odzadjem.


Mene pa po pravici povedano boli k**** za družbene ureditve tukej na ST, jest sem kle da se mam fino, pomagam folku, naredim kej za comunity, vsake tolko naderem cahahopie-eja in to je to... ne furam pa takega sufferja kt 50% folka tukej k sam gledajo kako bodo težil na levo in desno... 'cmmooon.. get a life....
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

xbite: Ok, potemtakem pozabi na moj post 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
928095 (6470) Bor H
»

Oddelek elektronika???!!!

Oddelek: Slo-Tech
171493 (1147) DJroky
»

Thomas, če bereš, klikni.

Oddelek: Loža
472561 (1246) Gh0st
»

Anime

Oddelek: Slo-Tech
301914 (1437) Lunik

Več podobnih tem