» »

Hude težave z netom

Hude težave z netom

MihaFirst ::

Pozdravljeni!

Že od včeraj se mi dogaja, da MSN in uTorrent nekako funkcionirata, nikakor pa ne morem browsat po netu. Strani se zelo počasi odpirajo, pogosto pa se prikaže Error, ki izgine šele po nekajkratnem refreshanju. Kaj bi to lahko bilo? Stvar je enaka tako v Operi, FF-ju in IE-ju, zbrisal sem cookie, zgodovino, preskeniral za viruse, sprostil požarni zid.... Celo kabel modema sem zamenjal (iz mrežnega na USB) pa nič ne pomaga... Kakšna ideja?


LP

gavro ::

ce si ze res probal use ni druge pomoje kot ---> FORMAT 0:)

overlord_tm ::

DNSji?

Povej kateri errorji se prikažejo, potem povej kako maš net uštiman (modem->PC ali modem->router->pc?).

Samo če ti DNSji ne laufajo, potem praviloma ima tudi MSN probleme, za tirrent pa nevem ... daj probi dobit ip recimo googla, in ko te bo najbolj zajebaval, potem probaj prek IPja dostopit an stran. Če bo šlo, potem je nekaj narobe z DNSji ;)

Aja, probaj malo popingat okoli, da vidimo kak je ping in izguba ...

MihaFirst ::

zdravo!

gavro... zakaj formatirat, če je komp perfekten? (formatiran pred tremi tedni)

overlord_tm, pingal sem par strani in če je uspelo je bla izguba 0%, mi pa npr. yahooja in volje ni našlo (ne najde hosta). Ko pride do napake gre pač za page not found,

Ker z googlom nimam težav nisem mogel preverit povezovanja z IPjem, me pa vseeno zanima, kako rešit težave z DNSji :D

LP

Gwanaroth ::

Uporabi druge DNSje..

Če si na siolu, uporabi arnesove: 193.2.1.66 193.2.1.72

S temi ni nikoli problemov, za razliko od siolovih, ki so več časa down kot up.
Lights often keep secret hypnosis..

CrustyDOD ::

Sam imam čisto enak problem. Pred parimi dnevi se je vse skupi začelo. Pingi so normalni, sam strani pa odpira tako hitro, da bi vmes lahko si naredil en kofe. Potem pa se zgodi za kaksno minuto, da vse dela super duper in potem spet pademo na tole počasnost..
Strani včasih sploh ne naloži cele, včasih 'pozabi' naložit CSS style, včasih dobim error, da ena slikca ne obstaja.. Čisto odvisno..

Sistem je virus free in za firewallom (software). Router dela normalno.

Sem spremenil tudi DNSje pred parimi dnevi na arnesove pa je isto sranje. Sem pa na siolu, 1/256 line..

Any ideas?

amigo_no1 ::

Kaj pravi tracert 193.189.160.13 ?

MihaFirst ::

CrustyDOD, imel sem popolnoma enake težave, ampak sem zamenjal DNSje in zdej v glavnem dela normalno. :D

Dead_Eye ::

poglej velikost datoteke ndis.sys v \windows\system32\drivers če je več kot 180Kb si fasal kak rootkit...
The one and only

amigo_no1 ::

Bootaj z knoppix (live linux cd/dvd-ja).
Če tam dela normalno imaš veliko nesnage v winsih.

Nettisunny ::

hey hey...

jz sm meu isti blem....Kriv je pa novi stari MSN virus k ti djama net... po netu ga bos najdu pod Myphotos.zip... pr men je problem ker ga nikakor ne morem odstrant bit diffender mi ga zazna sam mi ga pa dol ne more dat. Sem probal po registru urejat file pa ga ne najdem. prosim za pomoč

Lp miha

bozjak ::

mam enako tezavo, vecinoma ping in azeurus delata normalno medtem ko do strani ne morem dostopati, in pomaga samo reset... Ni pomembno ker browser ali katera stran, net preprosto ne dela vec... Ponavadi mi dela kaksna 2 dni, potem pa "umre", tako da moram restartat, nato spet dela par dni itd...

Tudi jaz prosim za pomoc. Hvala, Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IE ne more prikazati te spletne strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
142735 (2438) vander
»

Explorer in Mozilla ne prikazujeta www strani

Oddelek: Omrežja in internet
262012 (1646) dannyxp
»

Problem z mIRCem

Oddelek: Programska oprema
121471 (1471) YdoIPonU
»

modem se poveže, internet ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
131208 (1045) rimljan
»

Težava - Ne odpira WWW strani - MSN dela normalno

Oddelek: Omrežja in internet
111237 (1057) GoGy

Več podobnih tem