» »

Kater mp3 player do 100€* ?

Kater mp3 player do 100€* ?

;-) ::

Kaj od tega:

Tale mi je zelo pri srcu

še en lep

isti kot prvi...le da je 1gb verzija

http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1580029530

2GB + reža za spominsko kartivo

zelo lep stil

še en lepotec

------------------------------------------------------------
bolha:
http://www.bolha.com/oglas2347061
i pod


Najbolj pri srcu mi je prvi, samo me skrbi, ker imajo vgrajene baterije, na morju bom okoli 14 dni pa ga nimam kje polnit, ker nem mel zraven računalnika, se polnjenje kako drugače da rešit? Ali predlagate kaj drugega?

EDIT: Aha za napajanje sem našel dobro rešitev:
http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=3410015317 samo je tumasta ker je za v avto, obstaja za elektriko tudi?
  • spremenil: ;-) ()

VoX ::

Glede napajanja:

Na Bolhi malo poglej...tam sem jaz kupo....sm morem rect da vsi ne deljao na tako napajanje...moj creative zen v plus ga zazna samo se baterija ne polni...tko da nevem kako kaj drugi playeri
More money, more problems ! ! !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

kapca81 ::

Moja boljša polovica ima iPOD Nano 2 GB, sam pa sem vzel Creative ZEN V Plus 2 GB. Če primerjam na nivoju cena/ kvaliteta, je Creative v tem primeru zmagovalec, v kolikor pa ceni odvzamem težo, pa bi zadevi primerjal nekako takole:

iPOD Nano vs Creative ZEN

Kakovost zvoka - 1:1 (v primeru nakupa boljših slušalk po subjektivnem mnenju prednjači Zen)
Kakovost izdelave - 1:0 (Zen uporablja zelo ceneno plastiko, predvsem me moti smerna tipka)
Funkcije - 0:1 (diktafon, radio, video posnetki - predvsem posnetki so bolj poluporabni zaradi velikosti zaslona in omejitvi pri FPS)
Delo s playerjem - 1:0 (creative bi lahko menijem in delu z njimi posvetil več pozornosti, npr. pri ponovnem vklopu te vrne v osnovni meni)
PC Software: 1:1 (z nobenim nisem imel težav, so mi pa Zen vmesniki malo bolj všeč)
Baterija - 1:1 (težko ocenim, vendar je doba trajanja pri obeh dobra)
Dizajn - 1:0 (zame čisto nepomembna zadeva, vendar .... je iPOD po moje lepši)
in ponovno, Cena - 0:1 (Ipod Nano cca. 150 EUR, Zen v Plus cca. 110 EUR - je pa tako, da je iPOD neke vrste "fashion statement", če to odtehta, pa naj vsak razmisli zase)
Asus P5B-E; Intel E6600; TR Ultra 120; 4Gb Geil DDRII 6400; Leadtek GF 7950GT;
Thermaltake Kandalf VA9000SWA; Chieftec CFT-620A; 5*WD SATA;
Creative X-Fi; Samsung LCD 225BW; Logitech Z2300; Logitech S510 MR

mchaber ::

Mene najbolj moti pri nekaterih, ko piše da je USB2 pa vseeno dela počasi( kot USB1). Menda je nek catch v poimenovanju. Defenitivno pa je razlika med čakanjem 10 minut da se ti napolni 1GB al pa nekaj deset sekund.
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
293921 (2765) koyotee
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223958 (2999) zuzek
»

Predvajalnik ipod ali kaj podobnega

Oddelek: Kaj kupiti
202219 (1715) UNIVERZUM
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343613 (2818) w3t80y
»

Kupujem 1GB mp player za cca. 30k sit!

Oddelek: Kaj kupiti
111504 (1273) planetparty

Več podobnih tem