» »

Download manager

Download manager

tomaz321 ::

Iščem preprost (zaželjeno zastonjski) download manager program. Vem, da jih obstaja malo morje (GetRight, Download accelerator,....) vendar jaz bi želel enega brezplačnega po možnosti, ki pa mora nujno omogočati:
-autorename s predpono!!!!- pomeni, da če se več fajlov enako imenuje, da jih avtomatično sam preimenuje, vendar to omogoča tudi s predpono- ne pa da na koncu fajla nekaj doda
-omogoča dodajanje več fajlov hkrati (preko flashgot)
-možnost nastavitev/omejitev hitrosti, števila fajlov, drobljenja fajlov- števila max. povezav
-po možnosti kakšen brskalnik vgrajen (če je še za FTP bi blo pa sploh super)

Tr0n ::

Jaz sem pred kratkim zacel uporabljat Firefox extension DownThemAll! in sem kr zadovoljen.

Cool mi je, ker je vse v enem paketu, in ne rabis posebaj FlashGot oz. download managerja. Zanimiva je tudi opcija DownThemAll!, ki sparsa trenutno stran in doda vse linke v queue (nekaj podobnega wget, ampak preko GUI).

kixs ::

Tudi Downloadthemall!

Vanquish ::

jaz uporabljam Flashgot addon za firefox v kombinaciji z "free download manager", ki je kot je iz naslova opazno free:)
nimam se kaj za pritoževat - super dela

tomaz321 ::

Hvala za downthemall - zadevo že poznam. Meni je v bistvu glavna stvar ta, da bi lahko kontroliral, kako mi zadevo preimenuje- a se to mogoče da naštimat v downthemall???

Najbolje bi bil, če se to le da oz. obstaja, da bi mi autorename dodal predpono (prefix), in še bolje bi bilo, če bi ta predpona bila drugačna za vsako odjemno mesto posebej (server). DAP vem da ima podobno možnost, vendar le da tam razvršča fajle v svoje folderje namesto da jim daje predpone, jaz pa bi rad tak download manager, ki bi mi za vsak server oz. naslov s katerega dl-jam posebej dal svojo predpono, vse pa bi shranil v isti folder.

DAP

kixs ::

Ce ga poznas, potem bi MORAL poznati tudi razne autorename predpone, ki jih omogoca!

Npr.



LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Tr0n ::

Saj mas Renaming Mask v DownThemAll managerju in ti potem preimenuje tako, kot nastavis.

Ali mislis kaj drugega?

tomaz321 ::

Joj, pa res! Problem je, ker sem nekaj teh download managerjev preletel, pa sem povsod samo v nastavitvah iskal, kje se da naštimat, downthemall pa ima to šele pol ko klikneš- vidim, da zadeva super deluje- HVALA!!!

Drugače sem pa naletel na drug problem- nikakor mi ne uspe prenesti več fajlov v paketu (pišem s tistimi [ ] oklepaji pa vsega boga, pa mi ne uspe)- ali obstaja kakšen boljši način za to, ali je najlažje vsak file posebej kliknt???

Tr0n ::

Hmm, kako mislis vec fajlov v paketu? Dodas lahko vse fajle v manager, ki so na strani oz. ki jih poklikas z opcijo dTaOneClick in se ti povem snemajo.

Po defaultu 4 naenkrat razdeljeni na 5 kosov.

tomaz321 ::

Sem že ugotovil!!!

Če desno-klikneš na fajl in izbereš opcijo 1klik, pol samo tega doda - vse jasno

Jaz sem pa desno-kliknil na faj in izbral opcijo downthemall, pol se mi je pa odprl en manjši meni- isto kot če klikneš dodaj URL v upravitelju in tam piše kako morš z oklepaji označit katere vse fajle naj doda- to sem sprobaval, pa mi ni uspelo, ker mi je vedno samo tisti fajl, na katerega sem desno-kliknil, dol potegnu.

Šele kasneje sem ugotovil, da moraš desno-kliknit na ozadju, pol se ti pa prikaže ekran, kjer izbereš vse falje, ki jih želi. Šele potem se prikaže tisti Select Links meni (slika zgoraj)- ki ga prej nikakor nisem dobil!

Zadeva je res super & preprosta (ko enkrat ugotoviš kako gre:)
še enkrat HVALA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23572312 (61477) opeter
»

sesuvanje firefoxa

Oddelek: Pomoč in nasveti
131553 (1311) jan01
»

20 obveznih dodatkov za Firefox

Oddelek: Novice / Brskalniki
255438 (4043) clothes
»

Program za zajemanje spletnih slik?!

Oddelek: Programska oprema
171446 (989) skyy779
»

A obstaja kakšen program za lažje downlodanje iz internetnih strani?

Oddelek: Omrežja in internet
81488 (1270) hysteria

Več podobnih tem