» »

Modifikacija Windowsov XP (pohitritev in ostale varke)

Modifikacija Windowsov XP (pohitritev in ostale varke)

Ballau ::

Pozdravljeni!

Spomnim se da sem cca. leto ali dve nazaj mislim da celo na tejle strani bral clanek v katerem je bila opisana modifikacija windowsev XP. Samo problem je ker tega clanka ne najdem nikjer vec na internetu. Skratka notri je bilo obrazlozeno vse, od tega kako si nastavil da so se ti na zacetku sami windowsi hitreje zbotali, potem da ti je hitreje zaznalo cd-je, skratka da ti je celoten racunalnik delal veliko hitreje. Zanima me ce slucajno kdo ve kje naj bi bil ta "vodic" ce temu lahko tako recem.

Imam pa tudi se eno vprasanje glede Mozille FireFox. Namrec tudi za ta program sem enkrat na internetu bral, kako se nastavi da se sam program odpira hitreje. Sepravi ko kliknem npr. na namizju ikono od Mozille se ta odpre hitreje kot pa recimo pred modifikacijo ce spet lahko temu tako recem.

Upam da sem bil dovolj jasen.
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)

gavro ::

za mozilli takoj najdesna googlu napis nekaj: mozilla faster pa bos ziher kaj najdo..kermam jas tudi to narjen da mi strani hitreje louda>:D >:D

bluefish ::

slovenski vodič za pohitritev Firefoxa.

CoolBits ::

Tukaj imaš polno tweakov :)
http://www.tweakxp.com/

Bakunin ::

probaj to orodje XPY

bluefish ::

sicer pa je za win dober tudi AutoPatcher, ki ti poleg vseh popravkov za Win namesti tudi določene tweake (če jih izbereš med namestitvijo) in občutno pohitri sistem.

Ballau ::

To ni blo nobeno orodje za nalozit, le ene par deset vrstic besedila v katerem je blo obrazlozeno kaj je treba narest itd. Vem da se je blo neki tud za igrt v registrih, ker tm se da nastimat kolk hitr se ti windowsi zbootajo in podobne zadeve...
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)

lali12 ::

Mogoče si mislil tole klik
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

Ballau ::

To je to ja! Najlepsa hvala, tole sm mislu ja!:D
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvijače za Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
191721 (1189) vice boy
»

Datoteke ne gre izbrisat

Oddelek: Pomoč in nasveti
101005 (896) Zdravko
»

Dolgo zaganjanje racunalnika... (5 min)

Oddelek: Pomoč in nasveti
181471 (1137) iztok31
»

Kako spremeniti Boot Logo v XP

Oddelek: Programska oprema
232409 (2046) zile
»

Style builder Beta 1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
91830 (1830) Morpheus

Več podobnih tem