» »

Prodaja Zunea nad pričakovanji

Prodaja Zunea nad pričakovanji

Zune-Online.com - Robbie Bach, glavni med Microsoftovimi zabavljači, je ponosno povedal, da so uresničili cilj njihovega MP3 predvajalnika Zune še pred predvidenim rokom. Do konca julija so želeli prodati milijon primerkov, uspelo pa jim je že sedaj. San Francisco Chronicle je z njim naredil intervju, v katerem je med drugim omenil tudi, da jeseni prihajajo novi Zune izdelki, pokomentiral pa je še Zune mobilnik in nekatere druge malenkosti.

Izvorna novica ter intervju.

16 komentarjev

iskra ::

Zune HDD, Zune Flash, Zune phone... Še Zune voziček za nakupovanje in imamo cel komplet po imenu Zune. Ko bi si vsaj drugačno ime izmislili. Pa še grd je ta njihov mulc >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

edge540 ::

Pa sej ni tak slab. Ni tak fensi šmensi ko jabolčna verzija ampak dobro. Pomembno mi je predvsem da ma veliko prostora za muziko. Na obliko nisem občutljiv;)

TeraSonic++ ::

Tudi, če so dosegli cilj prodaje, se bodo zelo težko rešili naziva, da so samo eden od mnogih "iPod wanna be" produktov.

Sploh pa Zune stane toliko kot ipod, zakaj bi človek kupoval fejk, če je original toliko bolj sexy

Zune --Welcome to the social -- ne bi komentiral
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

jype ::

To je tko nad pričakovanji kot Vista :)

zos ::

Me prav zanima ali ta stevilka pomeni, dejansko stevilo predvajalnikov, ki so romali v roke koncnih uporabnikov, ali koliko enot so poslali prodajalcem. Po mojem slednje.

Luka Percic ::

"iPod wanna be"

iPod je tudi kopija prejšnjih modelov.

Paket (softwer-izgled-predvajalnik-imiđ-zakonita distribucija glasbe preko neta) je pa tista stvar, kar je prevesila tehtnico na applovo stran.
V bistv je le fajn združil že obstoječe tehnologije.
Sej fajn delo, ampak da bi šlo za neko posebno inovacijo pa ne.

jype ::

Luka Veliki> iPod je tudi kopija prejšnjih modelov.

Ja, ampak je od prejšnjih boljša. V tem se tudi iPod loči od Zune, ki je slabši od predhodnikov.

Mavrik ::

A res? Koliko sem gledal reviewe, vsi pravijo, da je po funkcionalnosti vsaj tako dober kot iPod, ima WLAN (ki je useless) ter da je njegov ekran konkretno boljši od tistega na Video iPodu, zato ga tudi priporočajo namesto video iPoda.
The truth is rarely pure and never simple.

TeraSonic++ ::

"Vsaj tako dober" žal to nikakor ni dovolj, če hočejo premagat iPod bo potrebno veliko več.
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

Looooooka ::

sorry ampak ipod...je neki cist overrated.se neki opensource playerji so boljsi od njega.da ne omenim za polovico cene in pol manj reklame.

TeraSonic++ ::

Je overrated samo je pa postal "kult" , kar je tudi razlog za neuspeh drugih. Ne rečam, nekoč bo prevlada iPoda in iTunsov usahnila samo kar je kultno zamira zelo počasi.
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

CCfly ::

ter da je njegov ekran konkretno boljši od tistega na Video iPodu, zato ga tudi priporočajo namesto video iPoda.

Ker že tako uživam pri gledanju filmov na 1,5" ekranu ti že moram pritrditi.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Jux ::

sorry ampak ipod...je neki cist overrated.se neki opensource playerji so boljsi od njega.da ne omenim za polovico cene in pol manj reklame.


/sacracsm on
Vidim da si temeljito primerjal opensource playerje in ipoda.
/sarcasm off

Čisto vsakič ko si kupujem mp3 predvajalnik hočem nadomestiti iPoda z neko drugo znamko, ki bo cenejša ali pa vsaj za isti denar ful boljša. Ampak ko sem nazadnje menjal (nano.v1 4gb za nano.v2 8gb) mi spet ni uspelo prešaltat iz appla. Z največjim veseljem bi se rešil kurčevih iTunes, ampak takrat (ko je v2 prišel ven) enostavno ni obstajal manjši, lažji, z več baterije, z boljšo kvaliteto zvoka in vsaj enako prostora za primerljivo ceno.

Seveda, lahko grem kupit enega tajvanca, ki je sestavljen tako da bog pomagi, samo jst rabim 1. majhen, 2. zanesljiv+vzdržljiv, 3. z dolgim časom delovanja baterije. Tega ne dobim.

Po drugi strani imaš pa priznane proizvajalce (sansa, creative, iriver) - ampak ponujajo približno isti paket za enako denarja. Zakaj zavraga bi zamenjal res dober predvajalnik (katerega UI morajo ostali še ujet) z drugo znamko? Ima vse kar potrebujem, je odlično narejen (je že letel čez celo sobo v steno ker ga je kolega pomotoma brcnil - praska, med tekom sem padel nanj - praska), ima ful dodatkov (recimo nike+ipod kit, ki ga uporabljam), zvok je vrhunski, avtonomija pa 24ur. Naj kupim creativa ali sanso, ki imata manj prostora, imata pa FM radijo + vrtita filmčke na 1" zaslonu, hkrati sta pa večja in držita dosti manj časa?

Get serious, iPod je kvaliteten izdelek in tukaj mu konkurenti težko sežejo do nog - a ste dejansko tako naivni, da si ljudje kupujejo reči samo zaradi tega ker so tako reklamirane?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

darkolord ::

Clix, anyone?

CCfly ::

Fantastičen je, čeprav mi je bolj všeč S10.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Roadkill ::

Jux v prvi sapi očitaš Looki pretiravanje, v drugi sapi pa že sam začneš pretiravat.

Sej je ipod fajn, ampak če nisi ravno apple fan, hitro vidiš, da obstajajo playerji, ki SO konkurenčni.
Ampak če si navajen appla in ti sede, potem ni razloga, da bi ga menjal za nekaj, kar je samo primerljivo dobro.
Ü


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mp3 predvajalnik (do 150 eur)

Oddelek: Kaj kupiti
161532 (1278) YaN-cH
»

Zune s 4/8 GB flash pomnilnika do konca leta

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
62738 (2362) Mavrik
»

Zune raztelešen in Microsoftova nenavadna poteza

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
345865 (4442) @LOL
»

Microsoft Zune je na poti

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
314315 (3470) Fatboyslim

Več podobnih tem