» »

Win XP + SB Live! 5.1 + Movie Mode

Win XP + SB Live! 5.1 + Movie Mode

akulp ::

SB Live! 5.1 sicer dela BP v XP-jih sam me pa zanima a kdo ve kako bi v mixerju prišel do tistih efektov Watch Movie - Movie Mode, Play EAX games... ki so pod Tasks(ne pod Audi Effects.

Ti TASK-i so pri gonilnikih za ostale Winse že dodani pri gonilnikih za XP-je pa jih ni.

Kje jih dobit ali pa a se jih da na kakšen način prenest pod XP-je, Predvsem me zanima za Watch Movie!!

HVALA

jamiroq ::

te nastavitve so samo zraven LiveWara, tako da ti ostane samo nakup unega cdja, ki ga prodaja Creative, ali pa da se najde kakšna dobra duša, ki bi te nastavitve nekako uploadala/poslala na mail :D (tudi jaz bi jih namreč rabil, predvsem une za igranje kitare)

akulp ::

Kje pa bi se dal dobit tak CD. A ga zraven novga SB dobiš.

Ker če ga pol ne bo problem ker poznam par ljudi iz ene firme.

jamiroq ::

pojma nimam, če stvar prilagajo novim zvočnim (zraven audigiya verjetno je, samo nekako dvomim, da dela s starimi live karticami)....

sicer je tu pisalo, da bo treba kupit CD, če boš hotel imet LiveWare in ostale programe, samo zdaj o tem ni ne duha ne sluha... zgleda, da se je narod spuntal>:D

LiveWare 3 lahko drugače dljaš tu, samo ne vem, če ga je varno inštalirat pod xpji...

akulp ::

Lvwware 3 imam sam pod xp-ji ne dela

jamiroq ::

jaz sem ga sicer 1x inštaliral (pod xpji), sicer sem dobil une nastavitve, samo so bili pol sami problemi (tudi, če sem updatal driverje); tako, da sem moral odinštalirat in vse iz registryja ročno pobrisat... in ga ne inštaliram nikoli več>:D

VASkO ::

meni pa liveware3 pod XPji dela bp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in SBlive

Oddelek: Pomoč in nasveti
151659 (1382) TESKAn
»

dump of psihical memory !?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81108 (997) danielka84
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271192 (991) SpiDEr8
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272172 (1916) MitjaM.
»

ABIT KT7 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
122007 (1854) GodStyler

Več podobnih tem