» »

StarCraft II

StarCraft II

Temo vidijo: vsi
««
17 / 23
»»

DOOM_er ::

def966 ne žalim crysisa ampak recimo teoriziram če bi nekdo uporabil cryengine nevem koliko in bi naredil en šmorn od špila ki bi imel hudo grafiko. Tako crysisi kot far cry sta čisto solidna špila
Robots will steal your job. But that's OK

pulstar ::

Končno prišel edo svojega izvoda! :)) Prosim, dodaje me: Pulstar

Bolf3nk ::

pulstar kaj pa koda?

pulstar ::

pardon, 678:) Ti pa si?:)

Bolf3nk ::

Bolf3nk je izjavil:

dodajte me Bolfenk 545

Rokomah ::

Kakšne so omejitve pri enotah in gradnji?
Meni nad 200 ne dela več enote!
Pa rude so različne po vrednosti, a ne, zlate prinesejo največ?

Steinkauz ::

Ja kot si pogrnutal je 200 omejitev

Rokomah ::

Tako kot sem v preteklosti bil dokaj kritičen do SC2, moram sedaj biti korekten in izraziti vso pohvalo za multi player igranje. Sicer imam da sedaj še same poraze, vendar kljub vsemu je občutek zelo dober. Na začetku sem bil še takšen noob, da so me v nekaj minutah premagali v rushu, zadnja dva poraza pa sem pokasiral v "podaljških".

WaterBoy ::

Mi lahko povesta, a se splača kupit original SC2 če ne mislim igrati multi playerja.

Rokomah ::

WaterBoy je izjavil:

Mi lahko povesta, a se splača kupit original SC2 če ne mislim igrati multi playerja.

Multi player MORAŠ igrati !!!
V tem je po moji oceni več kot 70% vrednosti igre.
...ker, singel player se čez čas naveličaš, ker AI ni kos natreniranemu igralcu, pa še AI ima vedno iste finte in, ko jih naštudiraš, ni več zanimivo.

Nisem navdušenec nad SC sistemom igranja, sem nekakšen outsider, pa vendar sem prepričan, da je investicija v original igro, dobra naložba, če vsaj približno rad igraš "taktično-strateške" igre. Mislim, da nudi ogromno ur razburljivega igranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

OnFire ::

Evo, končno dobil svoj izvod :D. Dodajte me: TheVoid#326

WaterBoy ::

Rokomah je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Mi lahko povesta, a se splača kupit original SC2 če ne mislim igrati multi playerja.

Multi player MORAŠ igrati !!!
V tem je po moji oceni več kot 70% vrednosti igre.
...ker, singel player se čez čas naveličaš, ker AI ni kos natreniranemu igralcu, pa še AI ima vedno iste finte in, ko jih naštudiraš, ni več zanimivo.

Nisem navdušenec nad SC sistemom igranja, sem nekakšen outsider, pa vendar sem prepričan, da je investicija v original igro, dobra naložba, če vsaj približno rad igraš "taktično-strateške" igre. Mislim, da nudi ogromno ur razburljivega igranja.

Vem da je MP tu bog i baina, sam doma ne igram igrc, ker ni časa, pa stari ne vem če bi melepo gledali k igrce špilam, v MB ko študiram pa mam preslab net da bi šlo to skozi

>JJ< ::

IEM polfinale zdele: Dimaga vs. Morrow

Zheegec ::

It sucks to be Zerg :)
Kdo pa komentira poleg Day9?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Good Guy ::

Zheegec je izjavil:

It sucks to be Zerg :)
Kdo pa komentira poleg Day9?


Sosedov Joža

Zheegec ::

Oh, kolk smo pametni.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

>JJ< ::

Zheegec je izjavil:


Kdo pa komentira poleg Day9?

dAppolo.

Zheegec ::

No, še en Zerg ostane :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Good Guy ::

Zheegec je izjavil:

No, še en Zerg ostane :)


Multaliski pa gasa :))

Zheegec ::

Hehe, če vzamemo še kompletno beto folk igra SC2 že kar nekaj časa, pa kljub temu se še najdejo novo strategijo, ki popolnoma spremenijo čisto vse :) Noro...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BigWhale ::

Funny thing, koncal sem Normal campaign. Zadnja misija je bila na cajte kar tezka, vseh tistih zergov se je bilo tezko ubraniti.

Multiplayer moram pa se zacet. :)

Good Guy ::

http://tv.esl.eu/de/esltv_stream/stream...

to morte gledat... za 3 mesto se tolčeta ko nora, pol se pa enmu komp sesuje..

Zheegec ::

Hehe, sem gledal ja. Noro :) Preveč banelingov :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Good Guy ::

Zheegec je izjavil:

Hehe, sem gledal ja. Noro :) Preveč banelingov :)


hehe :)) je bla zlo zanimiva tekma ja, zdele pa še finale

Steinkauz ::

nvm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

AngelOfDeath ::

Good Guy je izjavil:

http://tv.esl.eu/de/esltv_stream/stream...

to morte gledat... za 3 mesto se tolčeta ko nora, pol se pa enmu komp sesuje..



Na tem linku so same reklame dobene tekme...
edit: Slovnica

Good Guy ::

AngelOfDeath je izjavil:

Good Guy je izjavil:

http://tv.esl.eu/de/esltv_stream/stream...

to morte gledat... za 3 mesto se tolčeta ko nora, pol se pa enmu komp sesuje..



Na tem linku so same reklame dobene tekme...



jah to je live.. si zamudu

Zheegec ::

Zdajle bo finale.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Outsajder ::

Zheegec je izjavil:

Hehe, sem gledal ja. Noro :) Preveč banelingov :)


Če jih pravilno izkoristiš jih nikoli ni preveč;)

Good Guy ::

Zheegec je izjavil:

Zdajle bo finale.


kr zanimivo ja..

sm pričakoval drugačen razplet

H3ro1n ::

Mene pa nekaj zanima... Zdaj mi ene dva dni ne kaže slike ingame pa dosežki se nonstop loadajo, pokaže pa jih ne... Drugače pa vse dela normalno. V čem bi lahko bil problem? =/
RNG

miteq ::

H3ro1n je izjavil:

Mene pa nekaj zanima... Zdaj mi ene dva dni ne kaže slike ingame pa dosežki se nonstop loadajo, pokaže pa jih ne... Drugače pa vse dela normalno. V čem bi lahko bil problem? =/


To imamo vsi tako. Blizzard nas pač je.be v glavo.

snow ::

BNet 2.0!! It's all online! Sam onlina pa včasih ni. ;)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Rokomah ::

Moja strategija igranja do sedaj temelji izključno na obrambni postavitvi, ker za ofenziven način igranja mi enostavno zmanjka časa. Pri solo game to še nekako gre, v multiplayerju pa se defenziven način ne obnese.

Vprašanje:
Na kakšen način naj igram, da mi bo pravočasno uspelo ustvariti takšne enote, da bi lahko naredil rush??? Do sedaj igram predvsem na izčrpavanje nasprotnika, kar pa v multiplayerju ni učinkovito.

Good Guy ::

Rokomah je izjavil:

Moja strategija igranja do sedaj temelji izključno na obrambni postavitvi, ker za ofenziven način igranja mi enostavno zmanjka časa. Pri solo game to še nekako gre, v multiplayerju pa se defenziven način ne obnese.

Vprašanje:
Na kakšen način naj igram, da mi bo pravočasno uspelo ustvariti takšne enote, da bi lahko naredil rush??? Do sedaj igram predvsem na izčrpavanje nasprotnika, kar pa v multiplayerju ni učinkovito.


čimprej narediti količimo vojske. ne se trudit z tanki ipd zadevami ker to vzame preveč časa in surovin
nasprotnik te pa v tem času že povozi.

jst osebno raje zgradim veliko poceni vojske(marinci, reaperji,marauderji) in jo z upgrejdi izboljšujem. tanki ipd zadeve raje šparam za pozneje ko vidim kakšne enote gradi nasprotnik. Raje investiram v zračne zadeve-medivace in banshee.

Bolf3nk ::

Vprašanje:
Na kakšen način naj igram, da mi bo pravočasno uspelo ustvariti takšne enote, da bi lahko naredil rush??? Do sedaj igram predvsem na izčrpavanje nasprotnika, kar pa v multiplayerju ni učinkovito.


na youtubu imaš na tone videov...

Rokomah ::

Bolf3nk je izjavil:

Vprašanje:
Na kakšen način naj igram, da mi bo pravočasno uspelo ustvariti takšne enote, da bi lahko naredil rush??? Do sedaj igram predvsem na izčrpavanje nasprotnika, kar pa v multiplayerju ni učinkovito.


na youtubu imaš na tone videov...


...v bistvu na internetu najdeš odgovor za vse !!!!
Torej ne potrebujemo nobenih forumov in podobno 8-)
A ni bolje, če se razvije neka razprava o taktiki v SC, kot pa, da me opominjaš, naj uporabim internet :)

Bolf3nk ::

itak...a je bolje da na videu vidiš zadevo, ali ti nekdo napiše 3 stavke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Rokomah ::

Kot me je Bolf3nk prijazno opomnil, da je na youtube na tone posnetkov, sem res nekaj tega pregledal in med drugimi našel veliko novih načinov igranja 8-)

Me pa preseneča, da sem našel tudi npr. tole:


kjer vidim v igri veliko enot in objektov, ki jih jaz nimam možnost igrati v obstoječih igrah.
Kaj so to posebni modi, kje jih dobim, kako lahko igram in proti komu, takšne mode?
Opravičujem se za mogoče neumestna vprašanja, vendar sem začetnik in mi vsa scena okoli SC2 še ni čist poznana.

$%&/() ::

To je zgodnja beta SC2.
Sicer pa v tem videu ni nobenih novih enot, edina razlika je, da so Cobro preimenovali v Diamondback.

>JJ< ::

@Rokomah
Tisto je eden prvih gameplay videov, ki ga je Blizzard izdal in igra se je od takrat zelo spremenila.
Na Youtubu imata najboljše videe uporabnika HuskyStarcraft in HDStarcraft. Uporabna zadeva je tudi tale SC2 Wiki.

Zheegec ::

za začetnike in vse ostale je daleč najboljši day9tv na youtube, tam imaš vse, zelo analitično in ogromno taktike.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Double_J ::

Tle maš... ostane ti le še vežbanje klikanja.

http://www.gamereplays.org/starcraft2/r...
Dve šivanki...

Zheegec ::

day9tv daleč najbolj poučno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Pipi_Karamba ::

Huda zgodba in nora prezentacija. Škoda samo, da večje bitke bolj spominjajo na gnečo pred na novo odprtim Hoferjem kot pa na kako spodobno vojno:(
Oh well..., bo treba še čakat na kak dostojen RTS.

Good Guy ::

hja mape so precej majhne za kaj več

detroit ::

ekola sm se odloču da sc2 ni zame ker ni strategija nego hitroprstna drkađija kot kak mortal kombat 3, bo vsaj dinar za drek age 2 ko pride:P
Skero

SiK ::

Evo js tut SiK#314 :D

Aggressor ::

Od akcijskega RTSja ne pričakujte, da bo "podoben vojni" ali prepričljivo realističen. To je igra, ne simulacija. Če hočete simulacijo, vzemite v roke Command Ops ali TacOps.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

detroit ::

mene najbolj moti da imaš naprimer 100 različnih enot, razviješ jih pa 10, zgubi pomen razvoja
Skero
««
17 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611067 (561) mtosev
»

Industrija reinkarnacij: V 4K ločljivosti se vrača legendarni StarCraft

Oddelek: Novice / Igre
369516 (4662) opeter
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243173 (1896) def0r

Starcraft 2 beta key tekmovanje

Oddelek: Igre
393096 (2377) destroyer2k
»

StarCraft II prihaja julija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6419565 (17577) ahac

Več podobnih tem