» »

Prepis na drugo šolo..

Prepis na drugo šolo..

Doman ::

Pozdravljeni!

Obiskujem Srednjo šolo za elektrotehniko in rač. Ljubljana (Vegova), program elektrotehnik računalništva. Prvi letnik sem naredil, drugi pa imam pet graj. Žal sem prepozno ugotovil, da ta šola ni zame, ker me programiranje inp. ne zanima..
Zanima me sledeče.
Prepisal bi se na drugo šolo (PTT ali Litostroj).. Je možno, da bi izredno naredil drugi letnik in se potem redno vpisal v tretji? Ali bi izredno moral narediti tudi predmete, katere imam pozitivne v drugem letniku? Naša svetovalna delavka mi noče dati nobenih pametnih nasvetov, zato se obračam na vas.

Lp, Doman

hamax ::

izredno narediš samo une, ki jih n isi redno.

če boš priden boš izredno lahko v enem letu naredil vse izpite za tretji letnik in hkrati vse, ki so ti ostali iz drugega.
da bi se pa redno vpisal v tretji letnik in zraven izredno naredil izpite iz drugega letnika pa IMO ne gre.

JutriPS3 ::

Si pa hitro opazil da to ni zate...
Po 2 letih...

ps: si skor tako hard ko moj sošolec na faksu ko je po 3 (treh) letih pogruntav da to ni za njega0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

Doman ::

Moja stvar če sem šele sedaj opazil... btw, APJ inp. predmeti pridejo šele u 2. letniku.

Doman ::

Ali moram jaz za štiri predmete plačati polno ceno letnika? - za izredno mislim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

KandazaR ::

Plača se vsak izpit posebej. Vem a je bilo včasih tak okol 7000 tolarjev. Samo ti bodo manjkali še nekateri drugi predmeti če nameravaš na ptt. Na litostroj (3 letni) pa se mi zdi da lahko greš direkt v tretjega (seveda ko narediš vse popravne).

mateja088 ::

živjo.mene pa zanima če bi se dal prepisat iz tehniške gimnazije u zdravstveno šolo(zdravstveni tehnik)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izredni študij na fakulteti za računalništvo in informatiko

Oddelek: Šola
2712512 (2875) falconnn
»

Vpis v drugi letnik.

Oddelek: Šola
142401 (2217) kolek
»

FE prepis iz VSŠ na UNI ?

Oddelek: Šola
115045 (4237) stankoslo
»

Vračilo štipendije državi oz. kako se izognit?

Oddelek: Šola
3320199 (17862) Firebat
»

Srednja šola >>> FAX

Oddelek: Šola
474469 (3596) DavidJ

Več podobnih tem