» »

Pogrešane ikone ...

Pogrešane ikone ...

drejko78 ::

V zadnjem času se mi na Win XP Pro pojavlja problem, da mi ne prikaže vseh ikonc v desnem spodnjem kotu (programi ki delajo v ozadju). Zadeva ne bi bila toliko moteča, ampoak izgine tudi ikonca za zvočnik in potem ne moreš kontrolirati zvoka (programsko). Ponovni zagon ne deluje, se pa zgodi, da ko pride do napake Explorerja, da ga ponovno naloži potem prikaže vse potrebne ikonce. Kot da bi ob zagonu ga nekaj zmotilo, da jih ne prikaže, kasneje pa ko se med delovanjem ponovno postavi porušen explorer pa jih pravilno naloži. Sej kljub temu da ikonc ni videti, programi delujejo. Ima kdo kak nasvet kaj narediti oz. kaj bi bil razlog? Sem tudi ugasnil par programov (samodejni zagon) ob zagonu Win (npr. eMule in podobno) pa tudi to ne pomaga.

Help me!

fat boy slim ::

Mogoče je problem v skrivanju ikon?!

Desni klik na START meni -> Properties -> Hide inactive icons -> Customize ...

drejko78 ::

Ne, ni fora v skrivanju ikon. Nenazadnje pa nisem tak zalenec, da bi mel probleme pa ravno s tem. Gre za problem, ko ob nalaganju Win ne postavi ikonc, v primeru da pa se explorer poruši in se na novo postavi, potem prikaže tudi ikonce (kar jih prej ob zagonu ni).

drejko78 ::

Zadeva je bila očitno povezana s tem, da ob zagonu Win XP ima računalnik preveč dela, da malo pozabi na ikonce. Sem pa situacijo rešil tako, da sem dodal v zagon še potrditev uporabniškega profila. Ko se mi naložijo Win malo počakam in nato še kliknem uporabniški profil. Potem pa mi naloži vse tako kot je potrebno.

Ah ja ... to pa je tko ko maš preveč reči na računalniku, pa mu že mal zmanjkuje ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Safe modu ni dostopa do particije

Oddelek: Operacijski sistemi
272850 (2641) k4vz0024
»

Vistin Aero ne vpliva na delovanje sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
829551 (6075) Matevžk
»

Winowsi so nekaj požrli

Oddelek: Operacijski sistemi
51151 (899) balocom
»

Kako skriti System tray?

Oddelek: Programska oprema
91284 (1045) Inja
»

Kaj shell uporabiti namesto explorer.exe?

Oddelek: Operacijski sistemi
252052 (1765) TheHijacker

Več podobnih tem