» »

problem z priklopom geforce 6600 na moj sistem

problem z priklopom geforce 6600 na moj sistem

Bobimaniac ::

Imam en problem: imam geforce 6600, ki jo hočem priklopiti v svoj sistem(ni gt-ima pa poseben štrom supply, po čemur mislim da je drugačna od ostalih modelov)
Je pa problem v temu: grafo inštaliram, priklopim in stvar dela. Ko pa gre v 3d način(igrca, film...whatever) mi pa comp rata blank screen in po ene 10sekundah ga resetira.
Kaj bi lahko bil problem oz. možna rešitev??
je pa napajalnik dosti močan-350w

moja matična je VIA VT8235

procesor 2.0 celeron

inštalirani so bli pa tisti driverji ki sem jih po defaultu dobu zravn grafe, pol pa tud najnovejši iz nvidiine strani. V obeh primerih je performance enak(ja-sem prej odstranu stare driverje in staro grafo prej iz sistema).
Če ma kdo kakšen predlog je zelo dobrodošel.

gavro ::

ce je nova uveljavi garancijo....drugace pa...:\

jackorsen88 ::

jaz bi na tvojem mestu, seveda če imaš možnost, probal z močnejšim napajalnikom(vsaj 400W) ali pa grafično probal priključit na drugi račiunalnik, če pa še takrat ne bo delovalo pa nesi nazaj.
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Zgodovina sprememb…

dustphoenix ::

Če ima posebej štrom, pomeni da maš AGP. Poglej, če se ti je konektor mogoče iztaknil.
Al pa probaj še z kakšnim drugim molexom, saj je čisto možno da je ta fuč. :\

Bobimaniac ::

glede napajalnika: oseba k je mela to grafo pred mano, ji je delala na 250w, tako da dvomim da je v temu problem. Kar se pa tistga ne dost vtaknjenega štroma posebnega tiče pa tud ni problem, ker če ni priklopljen, stvar sploh ne zalaufa ampak ze v biosih joka s tistim dobro poznanim nadleznim zvokom. Hvala vseeno za ta 2 nasveta, sam ce ma se kdo kakega, so predlogi ekstremno dobrodosli. Js ugibam da bi mogoce loh bla tud maticna kriva..Bi mogoce pomagalo ce bi update-ov bios?

Čmrlj ::

Jst bi na tvojem mestu probal update-at bios, ker če imaš kakega starega zna bit to problem.Probaj tudi update-at agp driver za plato.

dustphoenix ::

Zanimivo, jaz sem imel 6600GT 256Mb na AGPju, pa mi je brez priključenega napajanja normalno bootalo, ampak v 3D pospeševanju pa mi je resetiralo PC. Mi ni nič piskalo, če ni blo priključeno napajanje.

Pa z nVidiine strani si takrat snel zadnjo verzijo driverjev? In kakšno plato imaš;

moja matična je VIA VT8235


To je South Bridge, torej čipset na tvoji plošči. Poglej malo oznake na plošči, sigurno kje piše firma pa model plošče. Če ne pa jo slikaj in postaj slike.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik ne vžge

Oddelek: Strojna oprema
101957 (1443) benchy560
»

Ultra DMA

Oddelek: Strojna oprema
322263 (1668) amigo_no1
»

Nakup procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
81038 (846) dr.juice
»

Samo resetiranje.........bios

Oddelek: Strojna oprema
171384 (1237) scythe
»

Šum

Oddelek: Zvok in slika
121649 (1506) CaqKa

Več podobnih tem