» »

PS2 na LCD?

PS2 na LCD?

zdobersek ::

rad bi usposobil PS2, da bi ga lahko igral na LCDju, ne na televiziji.

zanima me, kaksne so mozne poti pretvorb, oz., ce je to sploh mozno?
razmisljal sem nekako v tej smeri: RCA (PS2) - > SCART -> DVI -> VGA (LCD monitor), vendar nisem preprican, ce obstajajo vsi nasteti pretvorniki oz. bi stvar sploh delovala.

lp

bluefish ::

lahko kupiš vse te pretvornike, če imaš nagnjenje do njih. Seveda pa te bo tako vseselje drago stalo. Google ti vrže stotine linkov, če vneseš PS2 to VGA ali kaj podobnega.

Še oglas na Bolhi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

roli ::

Še vedno pa lahko kupiš TV kartico,ki jo vgradiš v comp in nanjo priklopiš PS2.Stvar bo delovala podobno, vendar boš moral imeti pri tem prižgan računalnik.Spet pa ima prednost,da ne rabiš preklapljat kablov.Če hočeš igrati PS samo prižgeš program od TV kartice in PS2 pa je.

Tv kartica te bo nova (pri mimovrste.com) prišla 25€.Seveda pa lahko kupiš rabljeno (jaz prodajam eno za 15€).

-------------------

Tisti kabel iz zgornjega linka (po sliki in opisu sodeč) pa je kolikor jaz vem navaden komponentni kabel,ki ti bo prav prišel le v primeru,da imaš na monitorju komponentni vhod.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

PARTyZAN ::

Za taksno akrobacijo rabi eno boljsih TV kartic, da ne bi cutil "laga".

roli ::

Tudi na eni poceni TV kartici deluje in se ne opazi nobenega laga.Sam sem imel nekaj časa na TV kartici priklopljen Xbox pa ni bilo nobene posebnosti opazit.
http://www.r00li.com

Mavrik ::

rolihandrej: Takega neumnega zavajanja za reklamo svojega oglasa pa že dolgo nisem videl.

shino: Seveda lahko ti to vse narediš, samo bo zadeva... bleh. Temu, kar ti iščeš se pravi VGA Box, in skrbi za pretvorbo analognih (SCART/RGB) signalov v VGA. Verjetno se najde kaj v kaki bolj konzolam namenjeni trgovini.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalizacija VHS kaset

Oddelek: Zvok in slika
388433 (7163) dottor
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425977 (3567) francek1
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245778 (4857) jamabama007

kako povezati PC in LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
165898 (4227) KoMar-
»

Je možno priključiti Play Station 2 na Lcd ali navaden ekran?????!!!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
201864 (1530) madviper

Več podobnih tem