» »

Sledenje vozila

Sledenje vozila

crazy kure ::

Kot je razvidno iz naslova me zanimajo kake naprave za sledenje lastnega vozila, to bi uporabil v primeru da avto ukradejo ali pač da vidim kje se mulci vozijo, ko se bojo. Fajn bi blo da stvar ni vidna v avtu oz. da tisti ki ne ve ostane neveden.
Sicer ne poznam teh svari ampak kolker sm gledu na netu so neki naročniški paketi, jas bi rabo najbl enostavno varijanto da mi pokaže na compu pot in čas.
LP

Meizu ::

Imaš GPS sistem, postaviš v avto oddajnik in imaš vse kar rabiš;)

crazy kure ::

daj magarac kaki link pa da je zadeva zlo enostavna, ker meni najde sam crap na netu

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Vesoljc ::

in kake so kaj cene tega? recimo tale tihi alarm...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

monster-x ::

Tudi www.explorer.si ma to, če ti kej nuca.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

bosmla ::

Sam sem si pred casom izdelal (miniaturno) alarmno napravo za svoj motocikel in naredil tudi priklop za GSM aparat, ki se (GSM) aktivira ob alarmu (oz ob premiku, odklopu akumolatorja, po zelji,...). potem pa moras imeti moznost, da ti za ta mobilnik sporocijo trenutno lokacijo in zadeva deluje (preizkuseno - sem bil za test 10km odaljen od motocikla ko so mi ga "ukradli" prijatelji, premaknit so ga uspeli za 5km in sem jih dobil ze na cesti - preden so lahko preckali mejo :D - ponavadi pa za namen alarma nisi toliko oddaljen od vozila). Sedaj pa so ze tudi mobilniki z GPS sistemom, ce hoces lokacijo bolj natancno (vendar nekoliko drazje - prva verzija zadostuje)

L.p.

Vesoljc ::

explorer: 640e + 100e na letno + 5e na mesec
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

crazy kure ::

Jaz bi mel kako varianto brez naročnin in podobno. Pač da dam stvar v avto in da lahk na netu spremlam. A obstaja kaj takega al sem prevec zahteven?

grex ::

Če imaš drag avto, ti ga itak ukradejo s tovornjakom, ki ima tisto grdo lastnost, da prepreči prenos signala iz notranjosti tovornjaka navzven. A eksplorer tudi za to odgovarja v svoji garanciji?

Zmajček ::

Evo tuki je zadeva za realtime sledenje brez naročnine:
http://www.globepoint.si/izdelek.php?katid=&product=185
Edin strošek je to da moraš dat SIM kartico.
The best way to get high is with adrenalin!!!

dolegar ::

Ne vem ravno ime proizvajalca vendar obstjajo naprave, ki lokalno shranjujejo podatke (ni potrebe po prenosu podatkov preko GSM povezave) potem pa ko se otrok, ali kdorkoli že uporablja avto, pripelje domov se preprosto vzame ven kartico kjer so zapisani podatki in se jih potem pogleda kje pa kdaj se je vozilo vozilo...

crazy kure ::

Dober bi blo da se stvar ne vidi ker kokr js razumem mors tele vklopit v vtičnico in je to pol vidno. Js bi rabu to dat nevem v prtlažnik npr. al pa pod sedež.

koyotee ::

PIC mikrokontroler + gsm ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

crazy kure ::

Koyotee tole mi se ne čuje prav nč enostavno:\
Res bi rabo neki cimbolj enostavnega

Vesoljc ::

DIY
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

DimmniBurek ::

Res je težko potegnt 12V, pa magari direkt iz baterije, kaj pa mislš da je v vtičnci? Mlade device poganjajo napravco ki je v vtičnco prklopljeno, al kaj?
There Is No Stronger Drug Than Reality

crazy kure ::

Predlagam dimnega za moderatorja, saj ima zelo pametne in strokovne predloge.
Bodi raje tiho, če ne misliš pomagat.

Muks ::

Crazy kure ---- Explorer ponuja vpogled preko interneta oz. če te zanima kje se mulci vozijo, nudi tudi vpogled v zgodovino vožnje avtomobila kje so se mulci vozili, kdaj so se vozili in pa seveda koliko so pritiskali na plin po makedamski cesti, pa še razne druge storitve vsega boga!!!

Drugač je aprat diskretno montiran v samem avtomobilu se ne da do njega pridet razen če si kak avtomehanik in znaš na hitro dele avto razstavit in sestavit nazaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Muks ()

crazy kure ::

Js bi rabu da je to po možnosti mobilno zaradi npr. drug avto, prodaja avta...
sej sm že skor obupu oz. zgleda da ne obstaja kj takega

Muks ::

Jah vsega se ne more met razen če maš nekje pod sedežem napravo in jo potem izklopiš in vklopiš v drug avto samo moraš potem imeti v obeh avtomobilih antene namonterane pa napajanje namonterano, pol bi se pa dalo! Kokr jz vem je explorer v velikosti cigaretne škatlice tko da bi se dalo sigurno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Muks ()

grex ::

Drugač je aprat diskretno montiran v samem avtomobilu se ne da do njega pridet razen če si kak avtomehanik in znaš na hitro dele avto razstavit in sestavit nazaj!
In lahko si prepričan, da tisti, ki kradejo drage avte, take avtomehanike imajo. Pa tovornjake, ki preprečujejo prenos signala tud.

Če so pa neprofesionalne kraje tako pogoste, da se še vseeno splača pa ne vem.

Muks ::

Ja sigurno da majo, nič ni 100%, če ga majo namen prodat po kosih ga razstavjo pa pri enmu avtomehaniku nekje u bosni kar med službo tm jih boli kurac pare so pare! Drugač če ga pa nimajo namena po kosih prodat pa pomojem samo številke na avtu zamenjajo zato ti ga pa ne bo šou razstavljat totalno!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosilec za telefon v avtu

Oddelek: Mobilne tehnologije
72947 (2604) karafeka
»

službeno vozilo; sledilna naprava

Oddelek: Loža
165104 (3961) ABX
»

Kaj kupiti: Avtoradio

Oddelek: Na cesti
51108 (939) TOP
»

GPS naprava

Oddelek: Kaj kupiti
152936 (2614) Keyser Soze
»

Uvedba "sledilnih naprav" v nove evropske avtomobile do leta 2009

Oddelek: Novice / Zasebnost
496082 (4826) Airskull

Več podobnih tem