» »

XP Update ne dela

XP Update ne dela

seenjoza ::

Od včeraj mi ne deluje več Microsoft Update. Imam XP SP2, IE7, Norton internet security 2006. Vse je kupljeno in redno posodabljano. Do sedaj nisem imel nobenih problemov. Problemi so prišli sami od sebe (nisem dodajal nobenega novega SW/HW). Imam nastavljen avtomatski Update, ker pa je pričel IE7 delovati izredno počasi, sem Windows update zagnal ročno. Update stran se odpira zelo dolgo (2-3 min), nato izberem "Express update" in čez 1 do 5 min dobim napis, da se stran ne more prikzati, error koda je 0x80072EE2.
Virusov nisem našel, ostali programi delujejo normalno razen IE7, ki je nenavadno počasen. Na internet sem priključen preko routerja in ADSL, prenosnik z Visto Home Edition preko iste povezave deluje normalno.
Nimam več idej, kaj bi lahko bilo narobe. Ima kdo kakšnen nasvet?
Hvala in Lep pozdrav!

bluefish ::

prilimaj screenshot tistega errorja.

zk_eu ::

ma men je drgač tud začeu IE 7 na xp po mescu dni začel tak počas delat da sm znoru skor, pol sem ga sam nanov naložo pa je blo OK, updati so mi pa normalno delal.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

seenjoza ::

Nakar sem izklopil router, ADSL modem, PC in laptop. In potem sem vse skupaj ponovno vklopil. Najprej modem, čez čas router ... in zdaj vse skupaj dela brez problema. Saj bi še razumel, če bi tudi IE7 na laptopu delal počasi. Laptop je povezan po zraku, PC pa preko žice. Res neverjetno. Ima morda kdo kakšno razlago? In tako sem izgubil vikend. Sem pa vsaj PC očistil vse nepotrebne navlake. Adijo.

seenjoza ::

Vendar tudi to ni pomagalo. IE je pri naslednjem vklopu ponovno postal počasen, Update ni delal. Izklop. Vklop naslednji dan. Update se zelo počasi naloži in ponudi 9 kritičnih popravkov, cca 30MB. Naložim. Zdaj XP že nekaj dni dela kakor mora. To je bilo to.

pack ::

Ah, sej veš, Microsoft na vsake toliko kakšnga kozla ušpič. Klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pack ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer 6 noče umreti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
748702 (6278) Poldi112
»

Posebnosti nekaterih programov v Windows Vista !

Oddelek: Operacijski sistemi
224245 (2444) aiko
»

XiTi Monitor: Slovenija trenutno z najvišjim deležem uporabe Firefoxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9110590 (7169) amigo_no1
»

IE7 končno v naše mlinčke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12113739 (8702) OrlyTM
»

Internet Explorer 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10117215 (13185) 3p

Več podobnih tem