» »

dolžina usb kabla

dolžina usb kabla

tiktak ::

Naj mi kdo pove koliko je lahko največja dolžina usb kabla oziroma koliko je komu uspelo izdelat čim daljši kabel.

Hvala:\

KuhaR ::

Odvisno koliko rabiš, sem pa slišal da so kitajci naredili 2 metra dolgega in je delal:D

danielka84 ::

wow, cela 2 metra to je pa dolgo, kaj pravite?>:D

Chessman ::

V serijski prodaji se dobijo kabli od 2 do 5 metrov.
Pravtako se podaljški dol 2 do 5 metrov.

Ker ti podaljšek sam nič ne koristi more USB delovati vsaj do dol 7m (5m kabel + 2m podaljšek ali obratno)

Drugače so v prodaji tudi kabel repetitor 5m, njegova funkcija naj bi bila podaljšanje do 25m v primeru uporabe petih kablov.

Je pa vse odvisno od naprave kater je priklopljena na USB, teoretično bi morale naprave katere imajo lastno napajanje delovati tudi z daljšini USB kabli.

tiktak ::

Jaz rabim podalšek od približno 8m tako da si bom probal en kabel sam podaljšat, tako da ga bom prerezal in podaljšal vmes.Sicer pa to rabim za ISTN 500 gigaset 3070.

Chessman veš mogoče kje bi izvedel kaj več o tem kablu repetitor. Pozanimal sem se pri parih prodajalcih računalniške opreme pa nobeden ne ve nič ne za največjo dolžino usb ne za ta kabel.:\

Hvala

Chessman ::

stran 160 v PDF katalogu
http://www.assmann.com/englisch/Haupt/b...

stran 131 v PDF Katalogu
http://www.assmann.com/englisch/Haupt/b...

Na zalogi ga nimam :( , uvoz iz avstrije delomo nekje vsaka dva meseca. Kdaj bo naslednji ti ne vem povedat. :) Poznam enega mariborčana ki dela pri assmanu v avstriji, vsak torek uvaža robo za različne trgovine v SLO. Mogoče ti ga lahko on zrihta prej. :P :P

Drugače pa imajo dosti kabelske eksotike pri firmi TECHTRADE.

AnWar ::

jst ga imam 5 m za printer:D

tiktak ::

Jaz pa 29 cm !
Mislim kaj sem prašal kdo ima daljšega al kaj.8-O

Chessman hvala

KuhaR ::

Tiktak sigurno nimaš tako dolgega:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb podaljšek

Oddelek: Kaj kupiti
224676 (4330) OttoParts
»

Dolžina kabla RS232

Oddelek: Pomoč in nasveti
92914 (2766) Pyr0Beast
»

"Brezžični" USB podaljšek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122391 (2129) McMallar
»

Podaljšanje USB kabla - ideja ...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
224379 (3044) Spajky
»

internet enkrat dela drugič ne...

Oddelek: Omrežja in internet
201564 (1256) Pyr0Beast

Več podobnih tem