» »

Potovanje v ZDA - mobitel?

Potovanje v ZDA - mobitel?

Tilen007 ::

Rabim nasvet glede uporabe mobitelov v ZDA.

Naslednji teden potujem tja in bom rabil mobitel. Imam Nokio 6600, ki naj bi avtomatsko preklapljala med tri-band signali.
Ker uporaba Mobitelove naročnine ne pride upoštev zaradi visokih cen, razmišljam da bi tam vzel eno 'Pay as you go' kartico (mobi kartico) in jo uporabljal v svojem telefonu. Tam bom 2 tedna, torej nikakor ne bi vzel njihove naročnine.

Zanima me, če tam sploh majo take sim kartice kot mi, da jo enostavno lahko damo v naše mobitele.

Hvala

jamiroq ::

pobrskaj po prepaidgsm.net; majo seznam operaterjev/pre-paid paketov po državah.

edit: url.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

blue ::

Zadnjič, ko sem bil sem imel od t mobile prepaid kartico.
Zadeva je draga. računajo tudi klice, ki jih prejmeš, vse je zaokroženo na 1 min ( tudi, ko tel. zvoni... )

Letos si bom vzel tracfone ( http://www.tracfone.com/phone_documenta... )

pomoje ti bo najlažje, da si v wallmartu pogledaš ponudbo:
http://www.walmart.com/catalog/catalog....

BTW v zda je na vsakem vogalu 5 odprtih wlan mrež :D

Tilen007 ::

@jamiroq: hvala, bom mal pobrsku pri njih

@blue: torej si dal od t-mobile kartico v telefon iz Slo? Al si tam kupu tud telefon?

ales85 ::

Jaz uporabljam UKSIM, za kar se lahko pozanimaš na www.uksim.si in tudi takoj izveš kakšne so cene klicev iz določene države v določeno.

blue ::

t-mobile prepaid kartico sem dal v svojo NOKIO 3650 (kupljena v SLO)

Calligula ::

Vzames Cingular wireless pay as you go. Se ne spomnim ampak stane po mojem ene 10 Eurov in mas gor 10 Dolarjev pa se klici in SMSi so v Cingular omrezju zastonj. Ce vas gre vec samo vzamete rezervne telefone in v njih Cingular SIMe namecete pa se zastonj pogovarjate. Pa tud klici v druga omrezja so po primerljivih cenah kokt drugi pa ne placujes dohodnih klicev.

Tilen007 ::

Hvala za nasvete.
Ko pridem tja pogledam kaj je najceneje in vzamem kartico. Sedaj vsaj vem, da se to da.

Hvala

Tilen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hr - operaterji (dopust)

Oddelek: Mobilne tehnologije
326313 (5262) MrStein
»

Tučija - najcenejša varijanta za klice/sms-e v Slovenijo

Oddelek: Loža
242850 (2752) Invictus
»

Zblojena globalizacija alias zakaj je v Ameriki ceneje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517329 (5555) T0RN4D0
»

iPhone 3G (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23025241 (9763) eieieie1
»

Hrvaška in NET, potovanje z prenosnikom

Oddelek: Mobilne tehnologije
275289 (4062) steev

Več podobnih tem