» »

Zelo poceni fotoaparati

Zelo poceni fotoaparati

enzeneken ::

Zasledil sem to stran digitalius.eu/, kjer se da dobiti zelo cenejje fotoaparat. Ima kdo izkušnje z to stranjo? že kdo kaj naročeval? Nevem če je za zaupat. Hvala za pomoč!

;-) ::

Zgledajo resni an:D

MEDENA ::

in kaj so tukaj poceni? čisto navadne cene vidim. še dražji kot drugje so ne pa poceni.

krofnik ::

Ja, tele avstijce sem pa tud jaz zasledil ko sem tegale Ixusa 75 kupoval. Sam nisem pri njih vzel ;)
kar se pa tiče poceni fotoaparatov , pa mislm da jih je kr preveč, se že težko izbere. Jst bi kakega SOnya al pa Nikona vzel.

enzeneken ::

Jaz tudi gledam ixusa 75 . kako si pa zadovoljen z njim?

krofnik ::

ej ful je dobr, že prej sm mel tud Ixusa, ampak enga ful starga. Slike so ful lepe, barve pa to. Tud nastavive so fajn, ks e da vse naštelat. Ga morm pa še mal bol preizkust

uros678 ::

hihi, zaj bom malo kmet izpado, ampak sn si pred kratkim nabavil EOS 350D in lahko rečem samo to: my camera ate your camera for breakfast >:D

hecam se, mam tudi samo enega starejšega canon-ovega trotlziher digitalca, in sn z njim še vedno zadovoljen, tak da... IXUS 75 is OK :-)

t909 ::

Ali ima iixus 75 stabilizator slike?

uros678 ::

mislim da ne

Blade ::

Jest sm naročil Fuji F40fd v soboto, dobil danes v sredo ... 3€ več sem dal, verjetno zato ker me ni bilo doma in je odnesu na pošto. Drugače nimam pripobm. Priporočam.

billgates ::

js sm si kupo canona A550 pa sm ful zadovoln z njim glede da je to moj prvi digitalc, k prej sm trotla mev.

Blade ::

Aja .. priporočam nakup v digitalus.eu :) - cene so kr konkretne. No ja .. tud Fuji F40fd ni švoh .. lahko bi bil pa boljši.

lp

odklop ::

Tudi jaz sem si nabavil f40fd ! Zanima me, če kdo poseduje slovenska navodila v elektronski obliki in bi mi jih bil pripravljen poslat? Lepa hvala.
hrovat.b@gmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri digitalni fotoaparat za cc. 200 €

Oddelek: Kaj kupiti
51963 (1823) Popaj
»

Digitalni fotoaparat - Continuous Drive!

Oddelek: Kaj kupiti
71992 (1925) jype
»

Nakup digitalca

Oddelek: Kaj kupiti
121354 (1159) Jan987
»

Canon vs. Minolta

Oddelek: Kaj kupiti
242017 (1602) nodes

Več podobnih tem