» »

Kateri scanner?

Kateri scanner?

Matty ::

Kateri scanner priporocate v slo-techu, cena od 20-30k sit?

Vglavnem, v enem testu (mislim da Monitor) priporocajo Mustekovega 1200 UB, vendar tega nikjer ne morem dobiti (mogoce kdo ve, kje v sloveniji se ga da dobiti?)

Priporoca se kdo kaksne druge modele?

TESKAn ::

Umax Astra 2000U ali več. So res odlični.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

andrej ::

Jaz sem ravno nabavo AGFA 1212 USB za nekaj manj kot 20k [Jerovsek] in sem zadovoljen. Glavno mi je blo, da je USB in da ma driverje za w2k...

Matty ::

Ja... meni je vazno, da je USB in da dela tako v Win2k kot v WinMe sistemih...



teskan... mas mogoce izkusnje z nastavkom za prosojnice (diase) pri Umaxu (mislim da je 2200)?

Mimogrede... vazna je tudi velikost scannerja... cim manjsi tem bolje...

TESKAn ::

Nope, nimam jaz nastavka za prosojnice. Ko si pa že omenu, da češ čimmanš scanner - Umax - i so kar veliki.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

andrej ::

ce ces met res mali skener si nabavi kakega dobrega starega rocnega:D:D

Matty ::

Rocnega Geniusa sem imel pred casom... (kar nekaj let nazaj)... zdej bi pa rad nekaj kar bolj enostavno in z manj truda skenira (pri rocnem si moral biti kar natancen). Ce bi se mi zdelo vredno bi takoj nabavil en Canonov ultra tanek scanner, sam kaj ko stane okol v avstriji 2990 Asch - pri nas niti ne bom spraseval...)

Kaiser ::

Jest mam Musteka 1200UB pa morm rect da dela ko raketa. Sproban je v ME in 2000, je majhen in rabi samo USB prikljucek. Dobis ga v Comtronu za 16,17 jurjev

lp
Kaiser

yjj ::

UMAX Astra 2000U, 2100 ne kupuj saj je njegova cena zaradi 3 gumbov 5000sit dražja.

AndrejX ::

A te zanima HP 5100C?

TESKAn ::

Še neki za vse z Umax ASTRA 2000U skenerjem in Win2k: Če mate probleme z VistaScan - om, naredte tko:
- Inštalirite VistaScan 3.51 (tist, k pride na CD - ju).
- Ko se inštalacija konča, NE RESETIRAT računalnika. namest tega inštalirite popravk, k da VistaScan na verzijo 3.55.
- Resetirite
In mogl bi delat. Aja, VistaScana 3.70 ne DLL - dat, k je zanč, vsaj pr men - sm zadevo inštaliru pa so zgleda gonilniki mal čudn napisan, tko da mi je pol vsakič, ko sm rač. izklaplu, dalo BSOD:'(.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skener

Oddelek: Strojna oprema
81167 (1090) BoBi
»

skener umax astra 610S

Oddelek: Strojna oprema
5997 (957) jurre
»

Win XP + Astra 3400

Oddelek: Pomoč in nasveti
132146 (1955) andrej
»

Umax Astra 3400 in W2K

Oddelek: Strojna oprema
9870 (790) Borci
»

Kupujem scaner....

Oddelek: Pomoč in nasveti
7930 (818) MadMax

Več podobnih tem