» »

Iran - odštevanje

Iran - odštevanje

Temo vidijo: vsi
««
12 / 94
»»

gulfstream ::

Jup, to njihovo bahanje je zgolj posledica Busha-man pristopa. Dvomim pa, da si upajo zakuhati resno sranje.

Mene ne skrbi da bi njihov predsednik ukazal izstreliti raketo na zahodne cilje. Bolj me skrbi, da jo izstrelijo 'ponesreči'. Rakete, morebitne jedrske bombe, trigger happy ljudje in napetost med Iranom in zahodom lahko mimogrede povzročita kakšno pizdarijo, ki si je ne želi nobena stran.

Nekako tako kot 50 let nazaj v Berlinu, ko so si s tanki stali nasproti in samo čakali da nekdo prdne. Na srečo vseh očitno niso imeli fižola za malico...

Double_J ::

Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

USS Liberty ::

Duoble_J, ne vem, kaj bi tebe zadovoljilo? Naj Slovenija prekine diplomatske odnose z Iranom, samo zato, ker tako ameriški neoconi in Izrael želijo?

Iran sigurno ni najbolj prijetna država na svetu, a obstajajo še hujše države kot je Iran, pa ZDA z njimi veselo prijateljujejo in tja nič ne izvažajo demokracije...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Double_J ::

http://www.theblaze.com/stories/soros-i...

Ali se splača še staviti na te odpadnike, tudi če odmislimo humanitarne razloge?
Dve šivanki...

gulfstream ::

Hehe Zmago je pač brez dlake na jeziku povedal kaj si misli. Po svoje ima prav, je pa res da vlada neko dipolno prepričanje...če se ne strinjaš z ZDA si proti njim.

USS Liberty ::

Double_J je izjavil:

http://www.theblaze.com/stories/soros-i...


Če Soros misli, da bo kdaj v Iranu širil homomoseksualizem in levo dekadenco, zraven pa še manipuliral z iransko nacionalno valuto in ropal Irance, se zelo moti...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

mtosev ::

Double_J je izjavil:

http://www.presstv.ir/detail/165744.html

Haha, bravo!:(

Zmago ostani v Iranu. V SLO te ne potrebujemo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Double_J ::

Če Soros misli, da bo kdaj v Iranu širil homomoseksualizem in levo dekadenco, zraven pa še manipuliral z iransko nacionalno valuto in ropal Irance, se zelo moti...


A potem le nima takšne moči?
Dve šivanki...

USS Liberty ::

Double_J je izjavil:

A potem le nima takšne moči?


Nihče ni vsemogočen, tudi Soros ne. Soroseva moč pa upada skupaj z močjo cionisitčne Amerike. Svet danes ni enak svetu leta 1997, ko je Soros sprožil azijsko ekonomsko krizo in oropal države jugovzhodne Azije.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

kow ::

Ne štekam od kod takšno sovraštvo do sorosa? Kadarkoli sem ga poslušal, mi je deloval zelo razumen človek.
Soros seveda ni sprožil azijsko ekonomsko krizo, kvečjemu je le pospešil neizogibno. Jugovzhodna Azija bi morala postavljati spomenike, ker je predčasno počil balonček, ne pa da ga demonizirajo.

Double_J ::

Pomemben je bil pri zrušenju komunizma, pa kaj če je zato še kaj zaslužil zraven. Me ne moti niti če kaj zasluži, ko se bodo zrušili arabski režimi.
Dve šivanki...

USS Liberty ::

Double_J je izjavil:

Pomemben je bil pri zrušenju komunizma, pa kaj če je zato še kaj zaslužil zraven.

Če bi Sorosa komunizem tako zelo motil, potem njegov "open society" ne bi financiral skrajnih levičarskih gibanj po celem svetu. Tudi slovenske levičarske skrajneže, ki jih ti sovražiš, je v 90ih financiral Soros. Kučan pa je Sorosu celo podelil najvišje državno odlikovanje.
Sovjetska zveza je Sorosa in ostale cioniste motila zato, ker so Židi v Sovjetski zvezi izgubili oblast, ki so si jo nasilno prigrabili na začetku v oktobrski revoluciji. Oblast in pomembne funkcije v Sovjetski zvezi so kasneje prevzeli Rusi, revolucija pa je požrla svoje otroke Žide, ki so iz vladajoče komunistične kaste postali sumljiva manjšina, ki je nihče ni maral in zaupal. Rusi jim niso več pustili, da zasedajo pomembne komunistične funkcije v državi. So očitno Rusi že vedeli zakaj…


Double_J je izjavil:

Me ne moti niti če kaj zasluži, ko se bodo zrušili arabski režimi.

Ni panike za Sorosa… Svet je velik… Če mu ne bo uspelo oropati Arabcev, bo pa kakšne druge države na drugem koncu sveta pokradel in oropal. Sicer pa mu je vedno pri roki židovska Amerika, katero bo očitno lahko še nekaj časa ropal...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

ABX ::

http://www.economist.com/node/21548233

That does not mean the world should just let Iran get the bomb. The government will soon be starved of revenues, because of an oil embargo. Sanctions are biting, the financial system is increasingly isolated and the currency has plunged in value. Proponents of an attack argue that military humiliation would finish the regime off. But it is as likely to rally Iranians around their leaders. Meanwhile, political change is sweeping across the Middle East. The regime in Tehran is divided and it has lost the faith of its people. Eventually, popular resistance will spring up as it did in 2009. A new regime brought about by the Iranians themselves is more likely to renounce the bomb than one that has just witnessed an American assault.

Is there a danger that Iran will get a nuclear weapon before that happens? Yes, but bombing might only increase the risk. Can you stop Iran from getting a bomb if it is determined to have one? Not indefinitely, and bombing it might make it all the more desperate. Short of occupation, the world cannot eliminate Iran's capacity to gain the bomb. It can only change its will to possess one. Just now that is more likely to come about through sanctions and diplomacy than war.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Double_J ::

Can you stop Iran from getting a bomb if it is determined to have one? Not indefinitely, and bombing it might make it all the more desperate. Short of occupation, the world cannot eliminate Iran's capacity to gain the bomb.


To se ne bi čisto strinjal. Če jim pošteno stolčeš nuklarni program, ter naftni sektor, ne bo več denarja za obnovitev programa. Še dolgo časa ne, poleg tega lahko to ponavljamo.
Dve šivanki...

ABX ::

Preberi si cel članek. Če ne drugo ne bo potrebno ti odgovarjat na že postavljen scenarji.

But uncertainty would reign. Iran is a vast, populous and sophisticated country with a nuclear programme that began under the shah. It may have secret sites that escape unscathed. Even if all its sites are hit, Iran's nuclear know-how cannot be bombed out of existence. Nor can its network of suppliers at home and abroad. It has stocks of uranium in various stages of enrichment; an unknown amount would survive an attack, while the rest contaminated an unforeseeable area. Iran would probably withdraw from the Nuclear Non-Proliferation Treaty, under which its uranium is watched by the International Atomic Energy Agency. At that point its entire programme would go underground--literally and figuratively. If Iran decided it needed a bomb, it would then be able to pursue one with utmost haste and in greater secrecy. Saudi Arabia and the others might conclude that they, too, needed to act pre-emptively to gain their own deterrents.

Perhaps America could bomb Iran every few years. But how would it know when and where to strike? And how would it justify a failing policy to the world? Perhaps, if limited bombing is not enough, America should be aiming for an all-out aerial war, or even regime change. Yet a decade in Iraq and Afghanistan has demonstrated where that leads. An aerial war could dramatically raise the threat of retaliation. Regime change might produce a government that the West could do business with. But the nuclear programme has broad support in Iran. The idea that a bomb is the only defence against an implacable American enemy might become stronger than ever.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

ZaphodBB ::

To se ne bi čisto strinjal. Če jim pošteno stolčeš nuklarni program, ter naftni sektor, ne bo več denarja za obnovitev programa. Še dolgo časa ne, poleg tega lahko to ponavljamo.

Severna Koreja? Aja na FoxNews ne govorijo o tem.

jype ::

Jaz bi se strinjal, da jim je jedrski program treba prodat, vključno z vsem ostalim, kar potrebujejo za tranzicijo v demokratično državo.

Ne pa da se jih bombardira. Proizvodne kapacitete fundamentalistov so v demokratičnih državah drastično nižje kot v complete and total fuckupih, kakršen je npr. Irak.

Double_J ::

Proponents of an attack argue that military humiliation would finish the regime off. But it is as likely to rally Iranians around their leaders.


To je podobno kot pri Miloševiću. Zelo so ga podpirali med bombandiranjem Kosova, naslednje leto pa so ga vrgli iz oblasti.

Dejstvo je, da ni dovolj samo napad na nuklearni program, temveč tudi na ekonomski sektor (nafta). Potem bodo vse njihove finance šle za obnavljanje nafte ter za obubožane ljudi. Če jim uničiš ekonomski sektor so pečeni, rabili bi res kakšnih 10 let da pridejo do pozicije kjer so sedaj. Ljudje pa ne bodo 10 let lačni...
Dve šivanki...

ZaphodBB ::

Dejstvo je, da ni dovolj samo napad na nuklearni program, temveč tudi na ekonomski sektor (nafta). Potem bodo vse njihove finance šle za obnavljanje nafte ter za obubožane ljudi. Če jim uničiš ekonomski sektor so pečeni, rabili bi res kakšnih 10 let da pridejo do pozicije kjer so sedaj. Ljudje pa ne bodo 10 let lačni...

Severna Koreja?

jype ::

Double_J> To je podobno kot pri Miloševiću. Zelo so ga podpirali med bombandiranjem Kosova, naslednje leto pa so ga vrgli iz oblasti.

In potem umorili Đinđića.

Double_J> Dejstvo je, da ni dovolj samo napad na nuklearni program, temveč tudi na ekonomski sektor (nafta).

Dejstvo je, da je napad voda na mlin skrajnežem vseh vrst.

Double_J ::

Severna Koreja?


Iz standarda, ki ga imajo sedaj v Iranu naj bi mirno prešli na Severno Korejski, ne da bi bil prej upor ki bi odnesel režim?

Sure ja...
Dve šivanki...

jype ::

Fant še kr naprej sanja o GLORIOUS ATTACK ON THE ENEMY.

Bolj ko se mu poskuša dopovedat, zakaj je to slabo, raje bi.

Double_J, čemu ne greš v Iran na potovanje?

Double_J ::

Double_J, čemu ne greš v Iran na potovanje?


Ker bi me zaprli takoj ko bi pristal na letališču.
Dve šivanki...

pecorin ::

Dejstvo je, da ni dovolj samo napad na nuklearni program, temveč tudi na ekonomski sektor (nafta). Potem bodo vse njihove finance šle za obnavljanje nafte ter za obubožane ljudi. Če jim uničiš ekonomski sektor so pečeni, rabili bi res kakšnih 10 let da pridejo do pozicije kjer so sedaj. Ljudje pa ne bodo 10 let lačni...


aham...svizec...

mogoce bi res rabili 10 ali vec let, da pridejo nazaj na pozicijo kjer so sedaj. ampak zelo verjetno na vseh podrocjih.
dejstvo je, da so americani zelo dobri pri posiljanju drzav nazaj v srednji vek. za kaj drugega pa niti ne.

poweroff ::

Pa pojdi s puško - kot vojak v ameriški vojski.
sudo poweroff

jype ::

Double_J> Ker bi me zaprli takoj ko bi pristal na letališču.

Mene niso, pa sem precej bolj pro-homo in anti-religion kot si ti.

Double_J ::

Mene niso, pa sem precej bolj pro-homo in anti-religion kot si ti.


http://www.guardian.co.uk/world/2012/ja...

Samo ti ne agitiraš na internetu, kar njihova veleposlaništva (tolpe vohunov) vsekakor spremljajo in potem ko nekateri od teh naivnežev priletijo v Iran, so tam obsojeni na smrt.

Če bomo poslušali vas, bo enkrat streslo Iran, zahodni obveščevalci bodo trdili da gre za jedrski test, Iranci pa da gre za potres, ter da je jedrsko orožje "greh". Verjetno boste vi verjeli iranski razlagi in boste še naprej pomirjeni... :P
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> Samo ti ne agitiraš na internetu

Kaj pa je slo-tech drugega?

Double_J> Če bomo poslušali vas, bo enkrat streslo Iran, zahodni obveščevalci bodo trdili da gre za jedrski test, Iranci pa da gre za potres, ter da je jedrsko orožje "greh". Verjetno boste vi verjeli iranski razlagi in boste še naprej pomirjeni... :P

Če bomo poslušali vas, bomo pa v najboljšem primeru živeli v bedi in revščini zaradi ekscesno visokih stroškov konflikta, v najslabšem pa mrtvi.

Pa meni se zdi, da je Teheran precej bolj prozahodno mesto kot je npr. Ljubljana, ko smo že pri tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

Če bomo poslušali vas, bomo pa v najboljšem primeru živeli v bedi in revščini zaradi ekscesno visokih stroškov konflikta, v najslabšem pa mrtvi.




I am so afraid.:'(
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

donfilipo ::

Pa meni se zdi, da je Teheran precej bolj prozahodno mesto kot je npr. Ljubljana, ko smo že pri tem


V kakšnem smislu.

Ne pozabimo, da tebi manjka tako imenovan grešna roka, ki pa da kar nekaj balanse, tako imenovani zahodni miselnosti in načinu življenja, Do kakih 25-35% posla.

Torej v LJ, ko se naveličaš gledat kamenje in mostovje, greš lahko v bar si naročiš whisky in lubico....in razpravljaš z lokalnim pijancem povsem brez strahu, o slabostih klerikalizma (tudi islama) in komunizma...recimo8-)

To v Iranu gre?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

donfilipo> To v Iranu gre?

Ne. V Teheranu, ki je največje iransko mesto, pa ja.

Double_J> I am so afraid.:'(

Česa te je pa strah?

Kolikokrat v svoji zgodovini je Iran že napadel suvereno državo?

Ker znatno vojaško premoč v regiji je imel in še vedno ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Looooooka ::

Hmm men gre politika ZDA in njihova vec kot ocitna vecna krizarska vojna proti islamskim drzavam v imenu nafte ze posteno na zivce.
Od vseh svetovnih religij mi gre islam najbolj na penis ampak vseeno...kar pocneta ZDA in Izrael mi gre 2x bolj na zivce.Vcasih se mi dejansko zdi, da bi ena velika bomba v Izraelu(ce od te drzave ne bi ostalo nicesar vec...) naredila vec dobrega kot slabsega.Potem se spomnim, da sem proti kakrsnim koli vojaskim akcijam, kjer bodo civilne zrtve...
No ampak vseeno dejansko upam, da nekega dne ti muslimankoti dobijo eno jedrsko raketo.Ne glede na njihove omejene in zmesane poglede na svet sem preprican, da si ne bi upali prvi uporabiti jedrskega orozja.Bi pa takoj zelo fino udarili po prstih americane in morda bi se diplomacija celo premaknila za ene 20 let naprej.
Trenutno hodijo na razne pogovore s prstom v riti, ker vedo, da Izrael in ZDA racunata na svojo superiornost in se dejansko ne bosta odrekli prav nicemu.Ko bosta iz ciste dobre volje vrnila meter zasedenega prostora v GAZI bom jaz papez...ko bo ZDA nehala groziti Iranu pa verjetno ze zombi papez.
Je pa res, da ce se jutri ZDA vmesajo v kaksne vojaske konflikte kjer ne bi bilo cisto nobenega alternativnega interesa za tako intervencijo(Afrika...kjer vsak mesec poslusam o posilstvih in pobojih na tisoce nedolznih zensk in otrok) bi jim pustil, da se se naprej igrajo svetovno policijo, ker bi jim takoj zrastla kredibilnost.
Do takrat pa potihem navijam za uravnovesenje vojaske moci.Zivljenje v strahu je nekako bolj sprejemljivo kot pa vsako dnevno zgrazanje nad lastno raso, ki si pac dovoli prevec obenem pa naklada o nekih clovekovih pravicah.
No...vsaj zame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Kolk bi blo noro, če bi imele ZDA urejene odnose z Iranom... Bašarja bi tko odneslo, da bi se kar kadilo.

Zdaj pa vsak dan poslušamo o otrocih, ki po sirskih mestih izkrvavijo zaradi strelnih ran in jim nihče ne more pomagat.

Fuck you, neocons.

donfilipo ::

Ne. V Teheranu, ki je največje iransko mesto, pa ja.


To pomeni, da v Teheranu ni politične policije, nravtstvenih trojk:), ali da je mesto tako veliko, da pač enostavno ne morejo vsega kontrolirat...
......ampak načeloma če se pa po teksaško perkiraš.....

.... kot se lahko recimo jaz v LJ in kritiziram ne samo Janšo, ampak tudi Jankoviča in papeža, zraven pa postavim lik kučana z rdečo kapico in v podobi palčka, direkt pod Prešernovim spomenikom, pa kaj več od opozorila in eventuelne legetimacije dolgo časa ne bo....

---to pa tudi v Teheranu NO WAY, ker kaj kmalu visiš? Če seveda like preslikaš v njihove. Ne?

Zdaj da pa njihovi špijoni ne razvozljavajo vseh, ki so kaj rekli čez Iran na netu, bi pa rekel da ja. Ali pa, če Janeza Janšo zaprejo ko bo morda šel dol, bo potrebno pojasnit, da to ni Double_J.;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Double_J ::

Zdaj pa vsak dan poslušamo o otrocih, ki po sirskih mestih izkrvavijo zaradi strelnih ran in jim nihče ne more pomagat.


http://www.infowars.com/latest-iran-dep...
Dve šivanki...

jype ::

donfilipo> To pomeni, da v Teheranu ni politične policije, nravtstvenih trojk:), ali da je mesto tako veliko, da pač enostavno ne morejo vsega kontrolirat...

To pomeni, da je mesto segregirano.

Double_J> (link)

That's what I said. Idiotsko je, da reči tudi po več kot 50 letih odkar so ZDA pomagale umoriti demokratično izvoljenega predsednika in dejansko nastavile Asadu podobnega idiota na čelo Irana, reči še vedno niso urejene. Ti bi pa rad še več tega?

donfilipo> ---to pa tudi v Teheranu NO WAY, ker kaj kmalu visiš? Če seveda like preslikaš v njihove. Ne?

Jasno - kar pa ne pomeni, da te pretepejo prebivalci, kot bi te v Ljubljani zagotovo, če bi mahal z napačno zastavo (recimo mariborsko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

donfilipo ::

V Ljubljani te pretepejo navijači, včasih. Redko. Ne pomnim kdaj jo je kak železar nazadnje fasal:)

Prepričan sem, da ima tudi Iran podobne navijaške scene in imajo jih celo v NY.

Govorimo o svobodi govora, pristopu do zahodnega hedonizma in ukrepih, ali klerskemu fašizmu čez to.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ABX ::

@jype
Ne mešat pojme, tu je govora o politični cenzuri ne o neumnih prebivalcih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

jype ::

Politična cenzura s prozahodnim prebivalstvom nima nobene povezave.

donfilipo ::

Torej če te prav razumem..šarm je v skrivanju biti prozahoden pred policaji, to da vsake toliko koga obesijo je samo adrenalin, sicer je pa to v esenci bolje kot prava demokracija in svoboda?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

_Enterprise_ ::

jype je izjavil:

Kolikokrat v svoji zgodovini je Iran že napadel suvereno državo?

Ker znatno vojaško premoč v regiji je imel in še vedno ima.
v kateri regiji? v iraško-iranski vojni je imel iran velike težave, upam pa da ne misliš tudi izraela, ki je par stopničk višje

jype ::

donfilipo> Torej če te prav razumem..šarm je v skrivanju biti prozahoden pred policaji, to da vsake toliko koga obesijo je samo adrenalin, sicer je pa to v esenci bolje kot prava demokracija in svoboda?

A se hecaš? Preberi še enkrat, kaj sem zapisal: Več antiameriškega sentimenta je med prebivalci Ljubljane, kot med prebivalci Teherana (in to kljub temu, da dobro vedo, kdo jim je zakuhal islamsko republiko).

_Enterprise_> v kateri regiji? v iraško-iranski vojni je imel iran velike težave, upam pa da ne misliš tudi izraela, ki je par stopničk višje

Morda si malce površno bral literaturo, ampak v iraško-iranski vojni je imel težave Irak, ki kljub izdatni vojaški pomoči ZDA ni uspel meje premakniti niti za ped.

Iran, odkar se je osamosvojil izpod kolonialne oblasti Združenega kraljestva, tudi ni nikdar napadel sosednje države.

donfilipo ::

Preberi še enkrat, kaj sem zapisal: Več antiameriškega sentimenta je med prebivalci Ljubljane, kot med prebivalci Teherana (in to kljub temu, da dobro vedo, kdo jim je zakuhal islamsko republiko).


To jaz ne vidim nujno kot slab znak. Pomeni da nergamo hitro, če nam ni kaj prav...načeloma pa nismo v ničemer nevarni. Ne Američanom, ne Izraelcem kot zaveznikom. In to da so Izraelci krivi za našo revščino, bi težko prišlo do mikrofona v parlamentu in menda po novem celo v cerkvi:)

Naša uradna politika ni ničkaj antiameriška, smo član NATA in kar lepo sodelujemo pri vojaških operacijah in manevrih. Kolikor lahko.

Razumem navdušenje marsikoga nad povsem prozahodnim gledanjem večine reči tako nekaterih Egipčanov, do na koncu celo Irancev.

Moti me le to, da kljub vsemu temu navdušenju na koncu po prevratih nazadnje, najbolje kar lahko iz tega potegneš, je nek zelo bogat in benevolenten šah, ki pa je v jedru vendarle diktator.

Zdaj če ima vsak prebivalec na dan sod nafte, gre to super, če pa ne...pa ni tako super.

In če je edini krivec za bedo Izrael kot dežurni krivec, je pa že kar icy. Tako so si pač vplivni judje uspeli zagotoviti...zaenkrat.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

_Enterprise_ ::

Morda si malce površno bral literaturo, ampak v iraško-iranski vojni je imel težave Irak, ki kljub izdatni vojaški pomoči ZDA ni uspel meje premakniti niti za ped.
no, težave v smislu da so bili napadeni s strani manjše države in da so utrpel hude žrtve. tudi čez vojno je imel irak močnejšo vojsko. samo pripomba glede na to "znatno premoč". tudi današnja iraška armija je precej močnejša, da o izraelu ne govorimo

jype ::

Ker se Iran samo brani in ne napada (razen notranjega sovražnika) nikogar, bi rekel, da je to normalno.

Da ima prebivalstva in virov za totalno vojno precej več kot vsi ostali skupaj, pa ni jasno večini mularije tule, ki bi rada gledala pokanje po televiziji.

donfilipo> In če je edini krivec za bedo Izrael kot dežurni krivec, je pa že kar icy.

Jah, pa ni. Nekaj je Ahmadinedžad, nekaj povsem drugega pa povprečen mulc z mopedom, ki se mu zdi izraelska okupacija Palestine sporna, kot se tudi vsem normalnim ljudem po svetu.

donfilipo ::

Aja...najbolj pomembno sem pa pozabil.

Slovenski support vključno z ljubanskimi rdečimi brigadami za boj, proti antimperialističnemu cionizmu je po ocenah gestapa 0,00014$ pro capita Slovencev. Izključno prostovoljni;((

V primeru Irana, so pa cifre n krat večje in v jedru že postajajo resnično baje nevarne. No tu pa si seveda pridržek vzamem tudi sam.

Nekaj je Ahmadinedžad, nekaj povsem drugega pa povprečen mulc


Ajde pa naj ga njega in še 20 fac izročijo v arest nekam nevtralno, kjer jim bo sodilo zelo počasno in filozofsko sodišče, za eventuelno ogrožanje Izraela, pa bo. Potem tudi ta izgubi ves moment agresije8-)

Res je problem Palestine ne smemo pozabiti in ga tudi ne bomo. Dosledno vztrajati, da Izraelci dosledno spoštujejo načrt OZN, sicer ravno tako sankcije!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Double_J ::

Iran napada Izrael preko proxyev.

Drugače, če USA udari po terminalih to ne bo noben precedens.

Operation Nimble Archer @ Wikipedia
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> Iran napada Izrael preko proxyev.

A dej no ne seri. Iran pomaga ubogim underdogom, ki jih IDF (haha) itak masakrira. Če bi Iran zares želel napast Izrael, je imel možnosti za to več kot dovolj v preteklosti.

Double_J> Drugače, če USA udari po terminalih to ne bo noben precedens.

Seveda ne, ti boš pa z veseljem plačal za to - jaz pa ne in ker te preemptive strike očitno ne moti, te bom prišel trikrat okol kepe fsekat, da ti bo jasno, da tvoja nasilna stališča proaktivno zavračam.

donfilipo ::

A dej no ne seri. Iran pomaga ubogim underdogom, ki jih IDF (haha) itak masakrira


Torej bi se moral nekdo res močno potruditi, da tem borcem nekdo dopove, da z neko glupo zanko Iran prej pomaga zakrknjenim nacijem tokrat na strani cionistov!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

jype ::

donfilipo> Torej bi se moral nekdo res močno potruditi, da tem borcem nekdo dopove, da s neko glupo zanko Iran prej pomaga zakrknjenim nacijem tokrat na strani cionistov!

Ja, saj brihtni Izraelci to počno, ampak majo pri tem precejšnje težave z naciji v svojih vrstah (takšnimi, ki s pizdami maternimi zmerjajo majhne deklice na poti v šolo, recimo: http://www.brisbanetimes.com.au/world/r... ), da nasilja nad Palestinci ( http://www.guardian.co.uk/world/2008/ju... ) sploh ne omenjamo.
««
12 / 94
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

VIDEO: Nasilje v Iranu še traja: 'Če bo potrebno, bomo končali negotovost v Teheranu' (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7413729 (12935) Looooooka
»

Nova vlada - Zunanja politika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25328418 (23154) Brane22
»

Iran - naslednja tarča zahodnih imperialistov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15540007 (37250) Mipe

Več podobnih tem