» »

adobe professional se zapira po 10s!? WTF

adobe professional se zapira po 10s!? WTF

Lizard ::

ziv!
mam en problemčič...adobe se mi zapre po ca 10sekundah , avtomatično!?ne vem, kaj naj naredim??sem ga ponovno instaliral pa ista zgodba!!! dal repair pa vse, pa tud ne dela. virusov nimam. kje je resitev???
Pijani gost se kar nekaj časa trudi na zobotrebec natakniti čevapčič. Natakar ga nekaj časa opazuje, nato pa pristopi, vzame zobotrebec in nanj natakne čevapčič: 'Vidite gospod, povsem preprosto!' 'Seveda, ko sem ga pa že jaz utrudil.'

Lizard ::

pozabil sem dodat, do zdaj je zadeva delala brezhibno, registrirana, aktivirana, vse v glavnem. tudi nicesar ni bilo zbrisano ali karkoli drugo.
Pijani gost se kar nekaj časa trudi na zobotrebec natakniti čevapčič. Natakar ga nekaj časa opazuje, nato pa pristopi, vzame zobotrebec in nanj natakne čevapčič: 'Vidite gospod, povsem preprosto!' 'Seveda, ko sem ga pa že jaz utrudil.'

bluefish ::

Adobe je firma, ki ima nešteto programskih paketov. Napiši točno kateri program in verzijo le-tega imaš. Se podoben problem pojavi tudi pri drugih programih?

r5r ::

Verjetno je premalo pomnilnika.
And it makes me wonder.

Andruxa ::

Po moje govori za Adobe Reader. To je bil vcasih tak kul, uporaben programcek, zdej je pa ko informacijski center za NASO. Js sm bil vedno navajen kej delat, pa zraven odpret en pdf s kaksnimi navodili, zdej je to major task, preden se ta bulshit uspe nalozit v ram, men ze utripa zila na celu.... tko da res zna bit da je ram. Verjetno naredi check pa ce mas manj 1.5GB rama, potem nima smisla, pa crkne.
Lp, A

steev ::

Se da cist lepo 'procese' od adobe-a skenslat, ki jih ne rabis, in se ti odpre v 1 sekundi.
:|

Andruxa ::

Sekunde so tisti ta tenek kazalcek. Stopaj se enkrat :).

Pa men recimo ne tece noben proces od Adobe-a. V registriju mam pobrisane vse vnose za adobove zadeve, ki naj bi se zagnale ob zagonu sistema. Tud servisi mi tecejo samo tisti ki jim jaz dovolim. Al si mogoce kaj drugega mislu ?
Lp, A

steev ::

Mislim da ne. Plugine imam vse izbrisane razen nekaterih (search, ...).
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kobo Clara in nalaganje z Biblosa

Oddelek: Mobilne tehnologije
3214435 (6924) marko-mb
»

Program za "zaščito obraza" v videu

Oddelek: Pomoč in nasveti
92015 (1000) vratar
»

Adobe Photoshop CS2 : vprašanja za telebane

Oddelek: Programska oprema
192889 (2301) opeter
»

Pohitrite Adobe Acrobat Reader 6

Oddelek: Programska oprema
373198 (2236) MUC
»

Macromedia Flash 5 ali Adobe LiveMotion ?

Oddelek: Omrežja in internet
81171 (1062) Izak

Več podobnih tem