» »

Asus A7V333-X

Asus A7V333-X

okip32 ::

Živjo. Mene zanima,zakaj se pri zgoraj omenjeni MB ne da ponovno zagnati računalnika. Vse dela brez problema,le ponovni zagon ni možen.
Kakršna koli informacija bo dobrodošla. Hvala.

jat2406 ::

Nisi napisal, kako je do napake prišlo. Kar nenadoma ali po menjavi kakšne od komponent. Mogoče pa samo namig, oziroma moja izkušnja.
Imam DTK/MSI ploščo, ki uradno podpira Celerona D 2,66/533FSB z prescott jedrom, na katero sem montiral ta procesor in se je zgodilo podobno. Vse deluje normalno razen pri ponovnem zagonu na ekranu samo utripa kurzor. Po resetu spet vse ok.
Na mašini je tekel WinXP home, ko pa sem inštaliral WinXP pro SP2 se stvar ni več zagnala. Obvisela je pro WinXP logo.
WinXP brez service packa pa je delal normalno. Na googlu sem našel, da bi posodobitev biosa morala rešiti problem, žal pa sem že imel najnovejšo verzijo. Zamenjal sem procesor z enim, ki ima Northwood jedro in zdaj stvar dela normalno, XP SP2 in ponovni zagon.

okip32 ::

Hvala. Sem že sam razmišljal, da bi posodobil bios. Bom poskusil.Začelo se je pa takoj po menjavi osnovne plošče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Data Execution Prevention (DEP)

Oddelek: Operacijski sistemi
71559 (1242) B_U_R_I
»

Težava z Catalyst gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
131760 (1608) simnov
»

Koliko minimalno ram-a za Windows XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
454600 (3696) Jan987
»

Win XP ... kako neboleče(brez "format") posodobit računalo(menjava plate in procesorj

Oddelek: Operacijski sistemi
281741 (1300) borisk
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161532 (1294) amater

Več podobnih tem