» »

[Firefox]Nastavitve prenosov

[Firefox]Nastavitve prenosov

christooss ::

Enkrat sem ob downlodu izbral shrani na... in obkljukal možnost ne vprašaj me več. Sedaj pa hočem, da datoteke odpira en program. V nastavitvah na seznamu Vrste datotek te datoteke ni več. Oz je itak samo ena krneki flashovega. Ostalih pa ni

A se da kje drugje spreminjat nazaj? Ali pa katero datoteko moram uredit?
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

primzx ::

v addresni vrstici vpisi tole "about:config" nato vpisi v iskalnik "download" in izpisalo se ti bo ene par stvari, med njimi tudi "browser.download.manager.ShowWhenStarting" in mu daj vrednost TRUE. Če je to že, probaj druge.:\

Tomas 33 ::

Za izbiro programa neke datoteke poskrbijo windowsi. (raziskovalec > orodja > možnosti mape > vrste datotek).
Če pa želiš nastaviti mesto shranjevanja pa v Firefoxu nastaviš (orodja > možnostiv > splošno).

christooss ::

primzx: je že na true. Sej nekatere datoteke normalno odpre okno z vprašanjem Shrani/Odpri. Nekatere (tiste, ki sem jim sam rekel, da se shranjujejo na disk in ne sprašujejo tega) pa se ne

Tomas33: Datoteke mi operacijski sistem (ubuntu) odpre čisto normalno ampak je to en korak več. Rad bi, da firefox da direktno aplikaciji.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

[BISI] ::

Pred kratkim se je pojavila podobna tezava o ravnanju z dolocenimi tipi datotek v Firefoxu na lugosovi mozilla mailing listi. Tvoj primer je podobne narave (tam pise pac za dodajanje .ica datoteke, tukaj se gre pa za spreminjanje dolocenih tipov datotek). Evo povezava.
And then I saw her face... Mozilla Firefox

christooss ::

Najlepša hvala. Its working
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iskalnik po Wordovih datotekah

Oddelek: Programska oprema
111399 (1092) k4vz0024
»

Posebnosti nekaterih programov v Windows Vista !

Oddelek: Operacijski sistemi
224238 (2437) aiko
»

Mozilla FireFox 0.9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
666787 (6787) NoUse4AName
»

Microsoftovo zdravilo proti virusom

Oddelek: Novice / Varnost
51878 (1878) R@C@

Več podobnih tem