» »

Počasen zagon laptopa !

Počasen zagon laptopa !

KontraCepec ::

Imam prenosnika Sony Vaio FE31M. Problem ni v bootu OSa, ampak v samem prebujanju računalnika. Ko pritisnem gumb za vklop se pokaže animacija VAIO logotipa. Ko se animacija zaključi stoji na zadnji sliki še celo minuto in šele nato začne z bootanjem WinXP (prikaže logo WinXP).

Kaj je vzrok in kako rešit problem? Firmwarea za ta laptop seveda ni, kakor tudi nobene uradne podpore (razen na papirju).
Krijejtiv

KontraCepec ::

Problem je bila razširitvena kartica Sony Pro stick, priložena laptopu. Vrgel sem jo ven, ker je itak nič ne rabim.
Zdaj spet dela kot pesem.
Krijejtiv

pirat ::

Malo si bom sposodil temo, v bistvu vprašanje ni vezano na zagon, pač pa na logiranje v XP.
Nameščene imam XP (legalne), glede virusov in podobne navlake mislim, da težav ni (NOD32 + Outpost firewall)... nekaj časa pa se mi že dogaja, da vedno ko se poskušam logirati mi prvič javi napačno geslo. Pri drugem poskusu isto geslo vedno deluje. Ni pomembno koliko časa čakam na login screenu... Prvič je login failed vedno, brez izjeme...
Poskušal sem že z zamenjavo z in y tipk, pa ni imelo efekta...
Kakšen drug razlog??

nonenone ::

predlagam da ponovno ustvariš novo geslo, najprej odstrani geslo, tako da bodo windowsi brez gesla, nato pa ustvari novo, mogoče se bo zadeva razvozlala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ranljivost v Mac OS X Lion omogoča manipulacijo gesel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5413036 (11123) MrStein
»

koliko hitro se vam prižge komp(za foro pač) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
657785 (6547) BlaY0
»

[XP]: Switch User - Ne gre menjavati med uporabniškimi računi, zmeraj zahteva geslo,

Oddelek: Operacijski sistemi
91150 (1005) TyKee
»

Kater prenosnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121399 (1182) PolentozerkaTM
»

Kako v windowse XP direktno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101200 (968) hruske

Več podobnih tem