» »

VNC

VNC

Rokomah ::

Imam namen od doma pristopati na službeni račubnalnik preko VNC in se bojim, da bi se lahko pritihotapil še kdo drug in naredil škodo.
Kako se optimalno zavarovati? Za sedaj imam AVG virus scaner in defoult windowsXP požarni zid, je to dovolj?
Kateri VNC je najboljši za uporabo?
VNC Real, VNC Scan ali VNC ????

Lucio ::

dvomim da ti bo uspelo, saj bo potrebno na routerju poštimat da promet preusmeri na tvoj računalnik. kar pa lahko naredi samo administrator.

sash ::

Če za dostop do službenega računalnika uporabljaš kak kriptiran VPN ni bojazni, če pa imaš samo posredovane porte, potem pa ti ne pomaga noben firewall, saj je potrebno "zaobiti" samo geslo.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

;-) ::

>Imam namen od doma pristopati na službeni račubnalnik preko VNC in se bojim, da bi se lahko pritihotapil še kdo drug in naredil >škodo.
>Kako se optimalno zavarovati? Za sedaj imam AVG virus scaner in defoult windowsXP požarni zid, je to dovolj?

Ne delaj tega. Tudi firewall ti bo bol mal pomagal, ker če bo kdo dostopal do vncja ga bo firewall itak spustil skozi, edin če nardiš da spusti samo tvoj domači ip-comodo to omogoča! Če seveda doma nimaš dinamike.

Vdiranje v VNC-je je kot pihanje svečk na torti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Požarni zid na dodatnem računalniku

Oddelek: Omrežja in internet
5697 (639) Monster
»

Nalaganje VNC Serverja pred vpisom gesla

Oddelek: Operacijski sistemi
202253 (1931) ender
»

Ultra VNC

Oddelek: Pomoč in nasveti
102208 (1958) ThinMan
»

remote desktop na win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
151503 (1297) perci
»

ADSL + ststičen ip + remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
182108 (1832) kuntek

Več podobnih tem