» »

Katere 5.1 slušalke?

Katere 5.1 slušalke?

Hertz ::

Zdravo!

Odločam se za nakup slušalk z zmožnostjo predvajanja prostorskega zvoka (5.1) za igranje iger in poslušanje glasbe.
odločam se med naslednjimi modeli :
Zalman ZM-RS6F Theatre 6 5.1

Trust 5.1 Silverline Headset 751B

in

Medusa 5.1 Surround Headset ProGamer

ker sam nimam veliko izkušenj s slušalkami me zanima vaše mnenje (če je med forumaši kak lastnik naštetih slušalk) in ali se mogoče v tem cenovnem rangu bolj splača kupiti navadne stereo slušalke?

LP

mihec87 ::

Mam meduso pa jo raj poslusam v stereo ker nekak 5.1 se mi ne zdi dober..Mislim da je bol da kupis ene dobre stereo..

winchester ::

A obstajajo kakšne slušalke brez kabla?

fersterker ::

Dans sem dubo meduso, pa sem mal probo in se v igrcah dobr obnesejo za musko je pa velik bulš če v stereo poslušaš!
C2D E6300 @ 3,3 GHz @ Zalman 9700LED / Asus COMMANDO / 2x1Gb OCZ Gold XTC /
Seagate Baracuda 320Gb SATAII 16Mb / Leadtek 8800GT / Audigy2 PlatinumEX /
LC Power 550W GreenPower / Logitech Z-3e / LG L204WT 20˝

Thanatos ::

je kaj novega na tem podrocju? mojim Teac PowerMax HP-10 je pocasi zacel crkovat levi sprednji kanal tako da potrebujem zamenjavo. Zalmanove sem ze dvoje dal cez in poleg tega da so obcutljive na padce ter zelo neudobne (trda plastika se dotika tvoje glave) jih ne kupim nikoli vec.

Medusa zgleda ok, ampak je se kaj drugega na razpolago? je kdo videl kak test surround slusalk?

UNIVERZUM ::

jaz ne bi kupoval meduse. sem lastnik od decembra pa se je ena slušalka kar odlomila (brez padcev na tla), drugače mi je pa zvok v špilih kvaliteten še posebej v FarCry in Oblivion. oblazinjenje je dobro, tako da me tudi po večurni uporabi ušesa niso bolela.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

gt55gre ::

Vse to so jajca ,če hočeš kvačiteto :Sennheiser,Sony,Philips,Akg itd

Matek ::

Se strinjam z gt55gre. Naštete slušalke so namenjene IZKLJUČNO malo bolj hardcore tekmovalnemu igranju iger, kjer ni pomembna kakovost zvoka, ampak pač da imaš tisto prednost in veš od kje bo prišel nasprotnik kar po zvoku. Za ostale namene, recimo gledanje filmov in poslušanje glasbe, jih močno odsvetujem in predlagam kaj od še nsštetega v zgornjem postu, posebno Sennheiser.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thanatos ::

kupil sem omenjeno meduzo in za moja neaudiofilska usesa je cisto dovolj, vendar ce jih primerjam s Teacovimi samo po kvaliteti zvoka se mi zdijo teacove boljse. Ampak Teacove majo tist hudicem amplifier ki ga motijo vsi GSM klici + bedno nastiman mikrofon tako da bolj priporocam meduso :)

GrimReaper ::

Veliko profesionalnih igralcev uporablja Senn HD555.
Tudi sam >:D . Vredne so vsakega centa.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

PARTyZAN ::

Profesionalni igralci ponavadi tudi mikrofon zraven rabijo ;). Sennheisser nima nobenih pametnih slusalk te vrste.

UNIVERZUM ::

Ko zazveni ime Sennheisser na kolena. Nisem vreden kvalitete tega zvoka.:\
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

fraising ::

Sennhiesr pc 160 so zlo dobre, jest jih mam stanejo okrog 105€

Bobb ::

Za moj okus (posluh) so Zalman Theatre 5.1 čist v redu.
Pa cena je bila pred enim letom okoli 10.000 sitov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376031 (2884) kratos
»

nakup slusalk

Oddelek: Kaj kupiti
151667 (1317) Ted
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739555 (6079) Fatboyslim
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
51332 (1275) Ted
»

katere zvočnike ?

Oddelek: Kaj kupiti
333219 (2486) amper

Več podobnih tem