» »

Najcenejša 8800gts 320mb

Najcenejša 8800gts 320mb

«
1
2

simnov ::

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

če kdo najde cenejšo naj pove (samo slo trgovine)
  • spremenil: simnov ()

Pesimist ::

ne to je tak zdaj ta nova etablirana cena te grafikulje. Tak ze skoraj na koncu zivljenskega cikla ce bo jih 8900 nadomesto cez mesec al dva :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Dr_M ::

|Sawyer|: spet kozle strelas, kot vedno. 8900 bo v raznih verzijah, ki pridejo pred in za 8800GTS 320MB. kar niti pribljizno ne pomeni, konec za 8800 serijo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

apachee ::

Tole isto ma funtech po 290 EUR, to so nove cene od danes naprej I guess, ker v petek je bila še po tej ceni kakor pr mimovrste.
You can't win without The Finn!

stock ::

Jst bi rajš dou tistih 15€ (3600sit!) več za Leadtek.

Tr0n ::

Leadtek je 319, torej 29€ vec. :)

apachee ::

Sam osebno pa ne vidim razloga zakaj nekateri fantazirate da je Club 3D slaba znamka oz bi raje plačali več za Leadteka, GB, etc

Ko sem sam kupaval Radeon 9800 SE pa so vsi govoril da naj kupim Club 3D ker baje se jo da lepo SM v PRO.

Fantje Club 3D je čist dovolj dobra znamka, pa še vse te 8800 so povsem enake in tudi performanse je pribl. enak odvisno od kartice in ne od znambe. Plačate pa predvsem znamko in pa kakšne bobončke. Meni je to metanje keša proč.

Res pa je da sem opazil da slednji vam tukaj ne predstavlja preveč velike ovire. Dvomim da imate vsi tako velike plače, torej imate radodarno familijo. Če bi sami kupavali bi malce manj razvajeno razmišljal.

Vsakič ko vidim post v stilu "Imam 500.000 SIT za zapravit in prosim če mi sestavite comp." se mi živci zatresejo. ž

In potem mu sestavijo comp za 450k SIT in tip popizdi da je rekel da za 500k, da takih jajc on ne bo kupil.

Al pa uni tip ki bo dobil commander plato od strica DRUGE ROKE, ker on je kupil pa neki kar drži boga za jajca. In ga bo držala kakih 10 dni.
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

TOP ::

Pa kaj si ti kakšen finančni svetovalec ali kaj.Kaj kritiziraš ljudi,ki kupujejo za določeno vsoto PC.Kot veš vsak ima različno službo in različno plačo in vsak kupi kot se mu, zdi.Kar se tiče znamk ni vedno tako kot si reku.Malo poglej koliko jih je ki imajo probleme z CLUB3d ali pa z LEADTEK.Jaz sem mel že različne proizvajalve.Z Club 3d sem mel same probleme z Leadtek ali Sapphire pa nikoli.

raynox ::

Pač vsak ima drugačne izkušnje kar se firm tiče...Trenutno imam club3D in dela 1.5 leta brez kakršnih koli problemov, za razliko od prejšnje Sapphire ki mi je crkila po 2 mesecih.
Intel e6400 @ 3700Mhz 1.48V ; ASUS P5B Deluxe ; 2x1Gb ; 8800GTS @ 710/1110

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raynox ()

simnov ::

hm funtech ja samo mene ne gane ker ne pošiljajo po povzetju

simnov ::

mah kaj ima veze če club 3d asus ne vem kaj razen če gledaš xxx , xtreme , ko

Čmrlj ::

sj v mimovrste je tudi 290 eur 8800gts od c3d,pa vzameš lahk plačaš po povzetju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Čmrlj ()

Pesimist ::

kaj ne posiljajo po povzetju? kaka kurceva trgovina te je to pol.

jimyboy ::

Morš prej plačat pol pa pošlejo, da se folk ne dela norca.

Pesimist ::

jebes to pol so pa zgubli se enos tranko. NAprej pa nemislim placevat ko jih jebe.

chucki ::

In zakaj ne? Posljes mail,kaj bi imel....ti po mailu posljejo predracun in ga placas preko klika. Naslednji,dan ti pa ze postar zvoni.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

igor0203 ::

@|Sawyer|: Me zanima, kako bi ti delal, če bi bil lastnik trgovine... To ni neka veriga trgovin, da si lahko to privoščijo oz. da si lahko privoščijo, da plačajo poštnino, potem pa si kupec premisli in zavrne paket.

Pesimist ::

Sej pravim za tak nacin poslovanja lahko sami majo svoj stuff. JE dovol drugih trgovin ki lepo poslejo po povzetju. To je se hitreje ko placat predracun :\

Calligula ::

No dajte mir. Sawyer ima prav, ko pac gleda na svoje interese. Sam tudi ne kupujem stvari tam kjer ne omogocajo placevanja po povzetju.

Komu je to pomembno, komu pac ne ampak za trgovino je to pac minus in po defaultu pomeni manj strank. Tisti ,ki opozarjate na interes lastnika imate tudi prav samo, da ne stekate, da je lastnik pac pri sebi ocenil, da mu je izguba tovrstnih kupcev manj pomembna kot convenicence ne omogocanja tega. Vse je torej tako kot mora biti in ne sitnarite tistim, ki jih to pac potisne h iskanju alternativnega ponudnika.

Turtle ::

Cene 8800GTS pa še kar padajo....

B-Stard ::

Kje?

Turtle ::

Dejansko povsod....z včerjašnim dnem so šle povsod dol pa še bodo šle....vrjento spet naslednji ponedeljek...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

Mirč ::

z tole 8800gts lepo padajo cene starejšim grafičnim npr. na bolhi so 7800gt po 130€ hehe.8800gts je trenutno res top shop,ampak pomoje nima smisla menjavat če imas npr. v pc x1900..,7800,7900...
lp

Pesimist ::

jaz se vendo vidim iste cene ko so ble pred 2 tednama. 320€ za 320MB in neverjetnih 400+za 640MB najcenejse. Prejsni teden oz pred 14 dni je bla se 640MB verzija 380€ zaj so pa spet dvignili jih tam ko so ble cenejse ocitno.

Tak morjo it dol ker bojo 8900tke nadomestle njihov cenovni plac :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Dr_M ::

|Sawyer|: a si ti res glup, al se sam res tok trudis bit? 8800 serija BO ostala. dej si to ze enkrat dopovedat..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

pa ki sem reko da nebo ostla trotl. KAj te mislis da bo vsaka nova graficna vedno drazja kot prejsne. Te bos lahko kmalu levo pa desno nogo dal za njih. Normalno da starim cena padne pa nove nadomestijo njihov plac drugace lahko se vedno 480€ placujes za 8800 in 700 za 8900GT v prihodnje in potem 200k za 9xxx serijo graficnih in tak dalje. Nimas pojma nub!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Mene bolj zanimajo 8600 serije, kot pa 8900, ki bodo drage ko zafran.

Ob izidu 8600 pa upajmo, da bodo se kaj cene obstojecim karticam padle. :)

EvilDare ::

8800 GTS 320MB so povsod že pod 300€, tudi od firm kot so asus in xfx, in ne samo club3d.

JIM22 ::

Dejte te linke z cena izpod 300€. Me res zanima kje vidte vi te cene.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

simnov ::

ja xfx pod 300 enri me prav zanima

Turtle ::

jeje že v najdi.si se jo najde... če napišeš XFX 8800GTS...mal pobrskite po linkih...:D

msms ::

Jaz sm najdu poleg Club 3d samo še Asus pod 300€.

Pesimist ::

cool toti elektronika ma Asusko za 380€ :D
Zdaj ze vidim da bo 8900tka GT,GTS,GTX al kajkoli bojo ze nadomestile te 8800tke za isto ceno ko so ble 8800tke na zacetku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

msms ::

Tu je še XFX.

msms ::

Evo še Leadtek za 309€.

Pesimist ::

Je kera firma bolse od druge glede hlajenja ?

Turtle ::

SAmo BFG ima tisto verzijo k je OC pripravljeno za vodno(pa še to je samo GTX), ostale imajo vse isto...

simnov ::

hm meni je najboljša xfx in bfg malo nižji mi je pa asus

jimyboy ::

Za tiste ko si tako želite 8800, Joker bo mel baje neko akcijo tako da se splača mogoč preverit tut to možnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

Tr0n ::

XFX GeForce 8800 GTS 320MB - 265 €

Dobro je tole Slo-Tech zrihtal. ;)

mtosev ::

lepa cena
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nsane ::

8-O Zdaj je pa že mene malo začela mikat...

simnov ::

jaz sem jih prosil če mi pošljejo po povzetju in niso hoteli

mtosev ::

Ma sami sebi skodijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MEDENA ::

tole nekaj smrdi, preveč ugodna cena. >:D

Dr_M ::

MEDENA: in kaj ti ni usec? nism se slisu, da bi pri funtechu kdaj kej tazga zajebal. pomoje bo tole kr uredu (upam :) )
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Čmrlj ::

MEDENA čist vredu je ta cena.Sem se še sam pozanimal pri funtechu in ni nobena napaka.:\

Primoz ::

Če še niste opazili ... na S-T zadnjih 5 mesecev vrtimo med reklamami razne akcije (poceni RAM, grafične kartice, matične plošče, LCD zasloni, napajalniki, procesorji, ...). Če ima kdo kakšen pameten predlog (da se ne bomo preveč ponavljali z vedno isto robo) ... pošljite ZS.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

GrimReaper ::

Bemti, jest pa Adblock vključen.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

t909 ::

Pa time delay zgleda tut. :\
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XFX Geforce 8600GTS 256MB PCIe ali SAPPHIRE Radeon X1950XT 256MB PCIe

Oddelek: Kaj kupiti
231895 (1416) bluefish
»

Izbira med proizvajalci 8800GTS

Oddelek: Kaj kupiti
412315 (1326) El!te
»

xfx 8800gts in slotech (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
867073 (3894) cole-22
»

GeForce 8800 GTS 320mb za 340eurov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
21813729 (7616) TechBeats
»

katero 8800gts 320mb ?

Oddelek: Kaj kupiti
411983 (1203) chucki

Več podobnih tem