» »

LINKSYS BEFSR41

LINKSYS BEFSR41

jack25 ::

Rabim pomoc in sicer mi lahko kdo pove kaj nej naredim,ko odprem porte na ruterju mi se zacne reconektat.Ce kdo ve oz.ce so kaksne nastavitve posebne bi lepo prosu za pomoc.HVALA

elfstone ::

Če imaš možnost ga čimprej zamenjaj. Sem ga imel in imel tudi iste probleme. Nesel na servis, kjer so ga mi zavrnili z razlogom, da dela bp. Ni važno kateri firmware je gor, vedno enaki problemi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: elfstone ()

kalil ::

Ravno se ubadam z enakim problemom in enakim modelom, vedno ko zaženem uTorrent se začnejo z routerjem dogajati čudne stvari, ki mi gredo že prekleto na živce. Prišel sem do istega zaključka kot elfstone, vendar pa nastane problem pri izbiri novega routerja, saj naj bi vsi cheap routeri povzročali prekinjanje povezave pri obremenitvi z torrenti.

Je resno preveč za pričakovati od routerja, da medtem, ko je prižgan uTorrent, normalno brskam po netu?

divide et empera

elfstone ::

Če pogledata malo po internetu imajo na raznih forumih ljudje isti problem s tem routerjem. Baje napaka ni programske narave ampak strojne. Meni je včasih delal cel dan potem pa naslednji dan cel dan prekinjal na 10 minut.

netanyahu ::

Je resno preveč za pričakovati od routerja, da medtem, ko je prižgan uTorrent, normalno brskam po netu?

Malo preberi po forumu, je bilo že velikokrat povedano. Rešitev je Linksys WRT54GL (pazi na 'L') + DD-WRT firmware. Cena je pod 100 EUR. Iz prve roke povem, da:

Še nikoli se ni obesil zaradi velikega števila povezav ali česarkoli drugega. Nemoteno deluje po več mesecev in še dlje bi, če ne bi vsake toliko zmanjkalo elektrike.

IMO eden redkih 'hišnih' usmerjevalnikov, ki ima tudi dejansko delujoč QOS. Ko nastaviš še to lahko gledaš video stream, poslušaš spletni radio in pregleduješ strani, ne da bi vedel, da v ozadju teče tudi P2P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: netanyahu ()

jack25 ::

Problemi se mi dogajajo samo,ko odprem porte,ko so zaprti dela bp kljub temu,ce mam utorrent prizgan dela normalno,ko pa odprem port se pa zacnejo problemi.

amigo_no1 ::

Ni mi jasno zakaj vsi tako priporočate DD-WRT.
Na mojem WRT54GL sem preizkusil v23 sp2 (micro, mini , standard), v24 (zadnja beta) kot tudi Hyperwrt Thibor15c , Tomato v1.04.

Moje mnenje: izogibaj se ddwrtju.
Najboljše (pri zagnanem p2p delu programov) dela Tomato , takoj za njim pa Hyperwrt Thibor15c (seveda ko nastaviš Qos).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linksys wrt54gl in forwardiranje portov

Oddelek: Omrežja in internet
181390 (1157) SmeskoSnezak
»

linksys wrt54g problemi z izpadi

Oddelek: Omrežja in internet
335148 (4093) Spajky
»

Linksys wrt54GL težave...

Oddelek: Omrežja in internet
241974 (1974) jglavac
»

Razlika med WRT54GL EU in med WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
403832 (3294) Primoz78
»

Emule in adsl problem

Oddelek: Omrežja in internet
101534 (1438) amigo_no1

Več podobnih tem