» »

Razlika med Asus P5b-VM DO in Asus p5b-VM

Razlika med Asus P5b-VM DO in Asus p5b-VM

fruti ::

Mislim da sem napisal v narobno rubriko moje težave za kar se Administratorjem opravičujem. Tukaj bom napisal šeenkrat.
Pozdravljeni. Zanima me če ima kdo izkušnje z eno izmed teh plat. Imam sicer Asus p5b in proc Core2duo 1.66 ki se odlično navija. Moj tast ima isti procesor vendar on noče kupovati grafične kartice kajdi to takoj pride spet 30 tisočakov več. Veliko uporablja Windowse XP, word, programera itd. Rad bi pa tudi mal navil mašino ker je vidu kako meni lepo deluje na 2.8 GHZ brez kaksnega drugega posega kot spreminjanje fsb-ja. No odsel je v trgovino in kupil P5b-VM DO. Ko jo je prikljucil je hotel stesterat do koliko se navije. In glejga zlomka ... tudi za eno več kot 266 se neda. Prebral sem knjižico ki jo dobiš zdraven komplet, tudi najnovejši bios sva naložila ampak nič. Zdaj me pa zanima če je res to možno ali delava kaj narobe :-( Zadeva dobesedno ko se reštarta obstoji .. se noče vključit. Zdaj me pa zanima v čem je fora ker načeloma se da spreminjat od 100 - 400 fsb. Reagira pa nič. Samo 266.

Lp

fruti ::

jup sm pogruntal ... p5b-vm do .... ni za navijat ... :S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja strojne opreme na ASUS P5B

Oddelek: Kaj kupiti
131711 (1439) 69charger
»

Asus P5B crknila - katero novo kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
201286 (969) Pyr0Beast
»

ASUS P5B-E Plus vs ASUS P5K, P35

Oddelek: Strojna oprema
302605 (1784) miloš
»

ASUS P5B - vprašanje

Oddelek: Navijanje
7984 (891) batista
»

asus P5B deluxe-kateri RAM-i

Oddelek: Kaj kupiti
91341 (1094) RC14

Več podobnih tem