» »

EUROCONVERT

EUROCONVERT

aragon ::

Pozdravljeni,
EUROCONVERT v Excell-u 2003 nima pretvorbe iz SIT v €. Mi lahko kdo pomaga?

mauzer ::

Če bo kaj v pomoč LINK
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

aragon ::

Sm že pogledal, vendar je neuporabno v delu označeno z narekovajem... Mogoče še kaj?

Če boš v Nadzorni plošči / Področje in jezikovne možnosti / Področne in jezikovne možnosti (pri zgornem oknu izbral - po meri ) in tam nastavil / Valuta / valutni simbol na € in potem še izbral "lastnost celice" valuta potem ti ne bo potrebno preračunavati ( če sem te prav zastopil). :-)

smetko ::

V excelu imaš tudi posebno leplenje in tu izbereš operacijo deli oziroma množi.
No comment

aragon ::

Jaz ne konvertiram samo ene same datoteke, ... pri meni gre za ogromno število datotek z ogromnimi zapisi zneskov v SIT. Excel ima lepo rešitev EUROCONVERT, vendar Microsoft še ni izdelal ali pa jaz ne znam najti kje to ima, možnosti konverta iz SIT v EUR.

Rok Nemec ::

Potrebo je namestiti hotfix KB929435

Description of the Excel 2003 post-Service Pack 2 hotfix package: December 6, 2006

Za pridobitev popravka je potrebno kontaktirati lokalni MS PSS
01/585 34 49
podpora@microsoft.si

BIG_Yack ::

Ne vem, kako je kaj s temi stvarmi v Exelu, ampak lahko bi rekli takole: "Če imaš internet imaš vse, no, skoraj vse".

Tale (3k) in tale (30k) ti bosta prišla kar prav, pri meni sta romala že med zaznamke oz. priljubljene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje nastavit jezik windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
131146 (1057) DeeCoy
»

ENG tipkovnica, Slo tipkovnica

Oddelek: Operacijski sistemi
71402 (1121) nikanagode
»

Posledice preveč restriktivnega odnosa do kriptografije tepejo francoske uporabnike o

Oddelek: Novice / Zasebnost
115000 (3872) poweroff
»

Sprememba Currency symbol iz SIT v Evro

Oddelek: Operacijski sistemi
5951 (883) Tr0n
»

XP SP1

Oddelek: Operacijski sistemi
61045 (865) Tomay

Več podobnih tem