» »

kaj je narobe z računalnikom??

kaj je narobe z računalnikom??

tomaz- ::

Danes sem delal z računalnikom, ga ugasnil čisto normalno, potem pa čez nekaj minut ponovno hotel prižgat, ker sem nekaj pozabil naredit. In glej, glej, računalnik se je odločil, da ne bo zalaufal. Ventilator procesorja se normalno vrti, nič drugega pa se ne zgodi, nič ne zapiska, monitor ostane preprosto temen, kot da ga sploh ne bi prižgal. Ko sem kišto odprl, sem pobral postopoma ven ram, potem še grafiko in vsakič je bilo ob vklopu isto. Ventilator na procu se je lepo vrtel, kišta pa še opazila ni, da ji vlečem ven drobovino.. Potem sem vse skupaj sestavil in glej glej, računalnik se je odločil, da zalaufa. Lepo se je postavil v Xp-je in delal. Ugasnil sem ga, zaprl in postavil nazaj na svoje mesto.. Sestavim kable, prižgem kišto... Jebiga, spet ne dela..

fantje, kaj bi to bilo, se morda matična poslavlja??

kišta sicer ni glih stara, ni pa ravno formula 1 ..

matična asrock k7vt4a+
ram 2x 512mb
amd sempron 2800+
disk 160gb
7600 gs agp vodilo, stara dva mesca
napajalnik 350w, star pol leta


Torej??

jurcek3 ::

vejretno je maticna kriva,saj pri meni je bila, ko sem ga prizgal,se je zagnal samo ventilator,slike pa prav tako ni bilo. po moje ne more biti kaksna graficna kriva,kajti potem bi se slisalo piskanje ob zagonu rac.
www.gapex.si

Andy18 ::

poskusi še eno stvar, na matični maš baterijo in jo daj ven za minuto ter potem nazaj notr, pri meni je po tem ukrepu računalnik začel delovat.
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

brezimni ::

Lahko tudi probaš, da vse kartice, spomin, procesor ven vržeš in zalaufaj pc. Če ti bo začel piskat si na dobri poti, zatem pa daj noter procesor, spomin in grafično (seveda vse ventilatorje prikopit) in potem probaš če se bo prikazala slika. Na tak način sem 1 obudil k življenju.

tomaz- ::

sej glih to je hecno. Danes zjutraj zaženem kišto in se postavi brez sledu o kakršnemkoli problemu.. In že cel dan deluje..

Nič jasno...

po moje se tudi matična poslavlja, samo ne vem, če je to normalno, da zdaj dela, kot da ni blo nič..

Kaj menite??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
422973 (2235) suhi
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535359 (4295) svetetko
»

Piskanje in zaudarjanje

Oddelek: Strojna oprema
121416 (983) Robocop1
»

Računalnik ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
253285 (2918) Fif55
»

racunalnik se noce vzgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351801 (1451) rang3rus

Več podobnih tem