» »

Vpis na faks :)

Vpis na faks :)

mare_ ::

Hellou!
Torej, jutri bomo izpolnjevali prijavnice za vpis. Moj načrt je bil takle: 1. mesto oz. 1. želja medicina, 2. dentalna medicina, 3. fizika. Torej: nekaj, kar bo imelo veliko omejitev, nekaj, kar bo imelo malo manjšo omejitev in nekaj, kar najbrž ne bo imelo omejitve. Zdaj pa slišim, da se lahko zgodi, da če daš na zadnje mesto nekaj, kjer ni omejitve, da nikamor ne prideš. A kdo slučajno ve, je to res? In po kakšni logiki to? :) Meni ni nič več jasno (saj ne, da mi je kdaj bilo :))

mirage ::

Če ni omejitve prideš komot s 3. željo gor. Problem bi bil edino, če bi mela fizika tudi omejitev, ker prideš s tretjo željo zadnji na vrsto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

paljer ::

Če dvomiš že v to, da ne boš sprejet na faks, ti svetujem, da menjaš svoje želje oziroma izbire.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paljer ()

Mr_Globus ::

Če je na faksu omejitev, so prva, druga in tretja želja enakovredne.

Če ni omejitve ima prednost prva želja in če se program ne zapolni, imajo možnost vpisa še druga in tretja.

NiMH ::

mare_ Ti samo verjemi da boš sprejet...Ker isto je bilo z mano...Sem se vpisoval na gimnazijo, ki je mela omejitev...Pa v prvem krogu nisem bil not, v drugem pa sem za LAS prišel...Tak da verjemi da boš sprejet (v nasprotnem primeru pa se odločiš pač za drugo)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

mare_ ::

Mah saj v bistvu niti ne dvomim, zato se pa tudi nisem nikoli kaj dosti poglabljal v celo stvar pa zdaj sprašujem ;) Samo vseeno, ziher je ziher :P

SasoS ::

Če je program zapolnjen, je možno da nima omejitve in ne prideš gor če imaš na drugem ali tretjem mestu (v smislu zapolnjen s prvimi željami). Ampak to se večkrat zgodi na drugih in tretjih vpisih...Če ne boš prišel nikamor, imaš še vedno drugi in tretji vpisni rok, tako da raje premisli kaj boš študiral in ne kam boš najlažje prišel.

DOOM_er ::

sicer stara tema ampak vseeno. Moja prva žečja jebla gradbena uni vljubljan, druga štrom u lublan tretja pa gradbena v mariboru. Zdej me zanima če bi bil sprejet na 2. željo če se uhka upišem na tretjo če sm sprejet tut tm?

mal sm že nabasan se opravičavam za slovnične napake. bom popravu ko sem streznu
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

Bor H ::

Če bo omejitev si ga oplel, boš mogu v drugi krog se prijavit. Kukr sm pa pogledal ( http://www.vpis.uni-mb.si/ ) pa je itak premal vpisanih in bi komot naknadno prestavu prijavo. Ne vem pa če to lahko nardiš pred koncem drugega kroga, najboljš da kontaktiraš njihov študentski referat.

DOOM_er ::

aha ok. Ja sej vem da omejitve nav :)) upam da so v totem maribori taki ljdje za zment 8-)
Robots will steal your job. But that's OK

Bor H ::

Po mojih izkušnjah so na takih faksih več kot zadovoljni, da sploh kdo hoče k njim ;)

rdecaluc ::

Mene pa nekaj zanima. Oddal sem prijavnico in sem postavil na 1. mesto šolo v ljubljani katera ima omejitev, na 2. mesto pa šolo katera nima omejitve. A zdej če ne pridem na 1. sm sprejet na drugo ali to odpade?

edit: gre se za visoke šole.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Bor H ::

kukr razumem zadevo si sprejet na drugo, razen če jih bo preveč pol interesentov za drugo izbiro in bojo pol imeli omejitev za drugo željo

THX 1138 ::

Moja prva žečja jebla gradbena uni vljubljan, druga štrom u lublan tretja pa gradbena v mariboru. Zdej me zanima če bi bil sprejet na 2. željo če se uhka upišem na tretjo če sm sprejet tut tm?


Če te mika gradbeni faks, ti priporočam vpis na mariborsko fakulteto. Je dosti lažje.

DOOM_er ::

sm dons slišov ja :)), pol se prav da lohk to nardim?
Robots will steal your job. But that's OK

Bor H ::

1. stopnja: klic na referat
2. stopnja: vprašaj na forumu
goto 1. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrsta želja pri vpisu na fakulteto

Oddelek: Šola
104412 (4150) smacker
»

Vpis na fax in 3. želje

Oddelek: Šola
82324 (2143) noob96
»

Izbirni postopek - vpis na fakulteto

Oddelek: Šola
105764 (5402) jozekuch
»

Omejitev vpisa -> minimum točk

Oddelek: Šola
296768 (6182) Velki
»

Vpis na faks. Je važen vrstni red želja?

Oddelek: Šola
175985 (5684) Roadkill

Več podobnih tem