» »

Problem z windowsi

Problem z windowsi

|ke ::

Računalnik sem sformatiral skozi inštalacijski cd, inštaliral windowse in prav pri koncu ko se pojavi že reboot sistema, se pojavi moder ekran (glej link => http://img59.imageshack.us/my.php?image...
To se je zgodilo kar naenkrat. Računalnik sem po normalni uporabi zaprl drugi dan pa omenjeni moder ekran. Poiskusil sem s formatiranjem ampak javi to napako.
A je komu kaj jasno za kaj se gre??
Hvala za kakršnokol pomoč!
Ike

Nejc is cool ::

A windowse maš original al skrekane?

|ke ::

windowsi so kopija originala. sam to nebi smel bit problem. ker sem te iste windowse uporabljav na tem računalniku že večkrat. zanima me če ma kdo kšno idejo, kako sploh temeljito sformatirat zadevo? pa fora je v tem da mam 200gb diska in gor dve NTFS particiji. Eno particijo am 20gb in gor sa winse, drugo pa 180 in gor vse podatke pomebne.. in seveda tut vso musko in filme ki jih res neb rad zgubu. se pravi bi rad sformatirau samo c: particijo. in gor na novo naložu winse. a je mogoče problem s particijami? sam kak da se to pokaže kar naenkrat??

hvala za kakršnokol pomoč!!
Ike

Nejc is cool ::

Pol pa nevem zaka je problem...
Obrni se na kake večje "strokovnjake" na slotechu kot pa sem js ;)

gkovac ::

Če mene vprašaš je za to kriv CD z windowsi. Probi dobit drug CD in seveda naredi FULL format in ne quick. Poročaj kaj in kako.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

karafeka ::

A rame si stestiral?

|ke ::

probu sm y večimi winsi, pa zmer isti kur**. rami so tut ok sigurno. men ful pade v oči to k mi napiše na tem modrem ekranu, da je problem kao v fajlu part.mgr al niki tacga.. sej nevem a sm prov napisu zdej :S bom še enkrat pogledu kak točno napiše.. in sumim da je kaj narobe s particijami-narjene so v windows setup-u
Ike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja RAM-a

Oddelek: Strojna oprema
413818 (3045) Hanzo
»

pri zagonu to napiše

Oddelek: Pomoč in nasveti
111608 (1111) -žiga-
»

Nujno mac os problem

Oddelek: Operacijski sistemi
263922 (3537) Adrijan0
»

[ Windows XP ] Access denied!

Oddelek: Operacijski sistemi
91906 (1621) opeter
»

monitor se ugasne,zvočniki piskajo, pomaga reset:)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5698 (627) A1eN

Več podobnih tem