» »

program za kodiranja računalnika

program za kodiranja računalnika

Lynx ::

Jaz bi pa rabil en program za kodiranje namizja. npr. če nekaj downloadaš pa rabiš prižgan računalnik in se tvoj brat ali sestra s tem ne strinja in ti to ugasne. kako narediti da bo namizje oz da ne moreš brkljati po računalniku če ne veš kode pa je že vpisan v uporabniku??

Gwanaroth ::

Najprej si razčisti pojem kodiranje.

Definicije za coding na spletu v angleščina:

The process of converting information obtained on a subject or unit into coded values (typically numeric) for the purpose of data storage, management, and analysis. FOR EXAMPLE, the sex of the respondent may be coded "1" for a female and "2" for a male.
www.ojp.usdoj.gov/BJA/evaluation/glossa...


Ti bi pa rad namizje zaščitil z geslom. Najbolj enostavno je, da si ga nastaviš pri ohranjevalniku zaslona..
Lights often keep secret hypnosis..

bluefish ::

ne glede na to, kakšno programsko rešitev uporabljaš, lahko človek še zmeraj ugasne računalnik.

Gwanaroth ::

Kaj pa, če ga imaš zaklenjenega v omarici, do katere vodi tudi električna napeljava? :D
Lights often keep secret hypnosis..

SasoS ::

ctrl-alt-del, lock computer?

Lynx ::

jaz bi rabil takšnega kot ima npr. nokia. ne moreš odklenat tipkovnice brez pasvorda. tak bi jaz rabil da bi se mi zaklenal. meni se gre samo zato da mi naloge pa downloadanga fila ne zbriše. če ugasne je vrudu pač prižgem in nadaljujem če pa zbriše je treba jovo na novo. sploh je zanimivo ko ti nardi to na ene 90% pa ti lavfa računalnik že kake tri dni za kak fajni film al pa igro;(

bosmla ::

No tako kot je Gwanaroth napisal - nastavi geslo za ohranjevalnik zaslona.... :\

smetko ::

Če bi rabil samo za zaklenit tipkovnico, potem ti je že rešitev namignil SasoS.
Isto funkcionalnost imaš če pritisneš gumba [Windows]L.
Vendar moraš prej za svoj račun nastaviti geslo.
No comment

pac3k ::

Ali pa si nastaviš geslo za svoj uporabniški račun in ob koncu uporabe klikneš Start > Odjavi in izbereš "preklopi men uporabniki". Nekaj zelo podobnega temu.
Če imaš pa mogoče že V isto pa samo Lock Screen =)

Edit: Ja, kot so ti že predlagali, Windows + L naredi natanko to =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pac3k ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrošč v konfiguraciji X strežnika omogoča odklepanje brez gesla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5312989 (10758) Blisk
»

zaščita pred brskanjem po PCju (ali obstaja tak program)?

Oddelek: Programska oprema
5697 (614) musicfreak
»

Windows 7 RTM vaša ocena ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16916117 (9994) Galaxy
»

Kako ponagajati rac. "mojstru"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607146 (3370) grex
»

Screen saver

Oddelek: Operacijski sistemi
71507 (1320) milica

Več podobnih tem