» »

Kaj naj dam na severni most?

Kaj naj dam na severni most?

krucymucy ::

Mam KT266A plato pa se mi pri FSB-ju nad 150 severni most greje k p****** - tko na otip bi reku 60˙C, ker ornk peče v roko...
No zdej pa kaj nej dam, če dam kakega borba al pa ta novga crystal orba - bo po moje bl nč vse skup... sem razmišlu da bi naredu en majhn vodni blok za gor.... a ma kdo to?

Neo32 ::

60°?!? Fak to je pa ze kr nekej, sicer ma tvoja roka lahka tud pogresek, ane! Mah jest bi namest tebe dal kr enga orba. No ja sej ne vem a mas na procu ze vodn hlajene? Ce ga mas nared sam en blok pa ga prklop zravn, ce pa nimas se vodnga hlajena pa se men se zdi ne splaca gor dajat vodnga, no ja al pa.
Neo32 (c)

VASkO ::

gor na hladilnik daj samo en ventilator za 486, dobis ga za 300SIT

ls ::

jst sm dal gor cooler od kyrota 2 in hladi cist ok:)

msmiha ::

Na 60*C ti težko vrjamem, da se greje ker pol bi se moglo skor tako gret ko če maš kakega AMDja brez hladilnika gor (mogoče malo pretiravam, tako kot ti:D). Najbolj se ti splača res dat gor enega Crystal Orba
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

krucymucy ::

Volcano je hladen proti temu... bojim se da samo ventilator ne bo dovolj... prej sem mel na KT133A čipu od GF 2MX-hladilnik gor in pa tisti mali vent, ki je ze originalno gor na EPOX-kah in ABIT-kah...
se mi splača dat 3.5K sit za cristal orba???

Thanatos ::

v JAEtu ga pridajajo za 2,4K to se pa slpča kajne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754564 (3781) c3R4R
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492339 (1362) Markoff
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191347 (1213) Area_51
»

OC Herculesovega 3D Propheta 2 MX

Oddelek: Navijanje
101061 (905) royt
»

Kaj rabim za hlajenje titaniuma 200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10887 (726) _Xavier_

Več podobnih tem