» »

IE sumniki, Radeon VPU in Firefox

IE sumniki, Radeon VPU in Firefox

Westix ::

Zdravo,

do zdaj sem bil zadovoljen z IEjem, vendar so mi iz nenada izginli sumniki (danes so mi izginli). Zanima me, ce bi mi lahk kdo pomagu glede tega. Nimam Googlovega toolbara instaliranega.



Mam graficno kartico radeon 9250(128 MB RAM), in mi vsake tolko vrze vpu recovery gor, ampak sam kadar apilam warcraft 3 oz frozen throne, pri drugih igrah pa ne. To mi vrze tak,da zmrzne za ene 30 sekund, pol me pa vrze v windows ampak lahk grem nazaj v igro in spilam naprej, ponavadi se mi rezolucija zmanjaa, ampak sam v windowsih.
Mam 512 MB RAM-a.


Glede firefoxa, vsake tolko, recimo 20-30 sekund, mi zmrzne is ne neha odzivat, to traja okrog 10-20 sekund, in potem deluje normalno do naslednje zmrznitve. Kaj je narobe?

Good Guy ::

Za IE pojdi pod pogled->kodiranje pa izerbi tukaj pravo

glede radeona zamenjaj driverje ker tale vpu error ti javi napako zaradi neodzivanja grafičnega gonilnika

za firefox mal poskeniraj komp za trojanci....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Westix ::

1 in 3 problem sem rešu tako,da sm downloadal najnovejši Firefox, in dela ko urca. Šumniki v IE drgač še vedno ne delajo, tud če spremenim kodiranje.

Pri 2 problemu sm pozabu omenit da mam najnovejši Catalyst, in je zmrzovanje manj pogosto. Ko se pojavi tist VPU recovery, ga pa preko ....@guest.arnes.si ne morem poslat AVI centru.

Good Guy ::

Glede šumnikov

pojdi v control panel->področe in jezikovne možnosti, pa poglej če maš povsod naštimano an slovenščino

za vpu... lahko ga izklopiš:\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Westix ::

Če ga izklopiš, ka potem ti vseeno grafika dela naprej al vse skup crkne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična k. problem - VPU recovery??? ne se mi smejat...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81136 (948) Azrael
»

Navijane GPU ATI RADEON 9600 XT?? ne gre več??? :O

Oddelek: Navijanje
171529 (1171) Orbit89
»

Zmeda glede Radeona 9600

Oddelek: Strojna oprema
5999 (878) Saladin
»

VPU Recover????

Oddelek: Pomoč in nasveti
151679 (1337) fahrenGONE
»

Kaj je narobe z grafično?!?!?!?! HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151264 (1132) dmalis

Več podobnih tem