» »

ne pride v windows

ne pride v windows

pikolin ::

Przgau sm komp in nikakor ni hotu v win(xp). Poj sm probu safe mode..isto. po sm dau not cd pa dt repair k mam full stvari gor, in bi jih rd dubu, da nebi prej formatiru. Pa ni slo ker me je pr setupu ustvu (lsass.exe sistemska napaka).. in kliknm vredu ker ni drucga in setup ne gre naprej in se komp sam restarta.. poj sm, spet bootov z xp-ji poj takoj k neha z loadanjem za setup prtisnu r in se odpre dos.. pa tm izberes disk.. in poj me prasa za administrator password.. najprej je slo mim, sm sam enter prtisnu in sm kopiru ntldr pa ntdetect ce bi blo kej bols pa ni blo.. po sm su isto pa me ni nikakor hotl cez pass spustit da bi kopiru ta lsass.exe, ce bi poj se lohk win instaliru. In zdej nikakor nevm kk bi ta pass zamenu al pa kej.. da bi lahko popravi win.. nanov inst, ker nujno rabm podatke na disku. A kdo ve kako bi ta pass zrihtu da tist kopiram ce bo delal da pridm nekak do podatkov al pa ksna druga resitev. Probov bom se 98 win gor dt... pa prek tega delat.. Al pa nevm
LP.

Trinitron ::

Če na novo naložiš windows XP čez že obstoječi nedelujoči Windows XP, se ti ohranijo vsi podatki, prepiše se le mapa Windows. To sicer ni najboljši način, je pa dobra možnost, da prideš do svojih podatkov. Pa seveda moraš izbrati opcijo clean install in ne upgrade. Med inštalacijo te bo opozoril, da je na tem disku že inštaliran drug operacijski sistem Windows in te bo vprašal, ali želiš nadaljevati. Klikni Yes in reklo ti bo, da bo obstoječa Windows inštalacija prepisana. Pazi samo, da ne boš po pomoti formatiral!

Zgodovina sprememb…

pikolin ::

Sj to sm probu, oz. to bi rd da pridm not.. tm se use lepo kopira tist k rab za instalacijo.. po pa k se komp restarta pa da bi zaceu instalirat win mi vn vrze tisto napako z lsass.exe.. in dam lohk sam v redu in se zarad tega restarta.. v nedogled...
LP.

amigo_no1 ::

WinPE saves.

www.nu2.nu/pebuilder/

Zgodovina sprememb…

ant ::

kaj pa če bi disk priklopil na drug delujoč pc in si prekopiral podatke na disk ali dvd.

LP

pikolin ::

Mam garancijo pa ne morm. Uglavnm zdj sm zrihtu in formatiru..nanov win dav gor. Zdj mam pa drug problem. Ko pride v win in se nalagajo programi(antivirusnik itd..)in mi vn vrže plov ekran.. pa se restarta.. to ene parkrat, po pa kr enkrat dela, ne meče vn.. In poj sm testirov rame z mem test in ni najdl nobene napake.. Navit ni nč, ne pregreva se...A lohk še kej testiram preden ga nesem na garancijo...
LP.

Good Guy ::

preglej disk

vstavi cd z win xp->pojdi v recovery console->chkdsk če ti najde bad sector napiš chkdsk /F da ti popravi v kolikor ti ga ne nesi v garancijo
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

pikolin ::

Sm pregledov.. pa ni nč bad sektorjev.. Zdj se mi kr enkrat vmes restarta, ko npr. brskam po netu, pa mam sam mozilo odprto.
LP.

Good Guy ::

Povej kašn komp maš?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

pikolin ::

epox 9NPA + Ultra nforce4
AMD Ath 3200+
geforce 7800 gt
hitachi 160 gb
1 gb rama- elixir 2x512
LP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP - lsass.exe

Oddelek: Operacijski sistemi
92752 (1568) Rauf
»

Windows xp zamenjava sistemskih datotek?

Oddelek: Operacijski sistemi
131270 (1106) amigo_no1
»

lsass.exe - error

Oddelek: Operacijski sistemi
211392 (1241) seatleon
»

Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
71537 (1462) koyotee
»

"lsass.exe - System Error" napaka že spravlja v obup

Oddelek: Operacijski sistemi
181762 (1469) Paramedic

Več podobnih tem