» »

Problem s trdim diskom po particiji

Problem s trdim diskom po particiji

Primoz1979 ::

Ok mam naslednje sranje...pred kratkim sem kupil prenosnika z dvema trdima diskoma, na enem pac windowsi, na drugem podatki, vse lepo in prav. Potem sem se odlocil da zaradi velikosti diskov ( dvakrat po 120GB ) ne bom trosil enega diska samo za windowse. Do tu tudi se vse lepo in prav...naredim particijo na prvem disku ( na katerem so windowsi ) in jo razdelim na 40 in 80 GB-to sem delal s Acronis Partition Expertom. Vse dela, v explorerju lepo vidim tri diske ( 120, 80 in 40GB ). Potem mi kapne da bi nalozil se ene windowse ( nekaj sem imel namen probat) in sem z istim programom samo spremenil velikost obstojecih particij na 60+60GB ( na domacem racunalniku mije to zelo lepo delalo). Med samim spreminjanjem velikosti se mi prenosnik obesi javi serious error...wtf. restartam, grem v explorerja, manjka mi 20GB, ki jih NIKJER?!?!?!?!?!?8-O 8-O ena particija se je malo povecala, druga malo zmanjsala...grem potem v computer managment, storage, disk managment in tam mi lepo vidi oba diska in narejeni particiji kakor sem jih naredil v prvo....probam system restore, NE DELAAAAAAAAAA?!?!?!?!?!?!?!??!?!?! ;(( a ma kdo kaksen nasvet pliz ker mam novga prenosnika, ze ful enga sranja gor instaliranga itd
HVALA ZA VASE ODGOVORE!!!!!!!
lp, primoz

StratOS ::

System restore ti ne bo popravil particijske spremebe.
Uporabi Acronis Partition Expert ali Partition Magic pri popravku particije.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naredil novo particijo... racunalnik se ne zazene vec

Oddelek: Operacijski sistemi
131924 (1396) solatko
»

kloniranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
354671 (3801) solatko
»

Težave s trdim diskom

Oddelek: Strojna oprema
191514 (1236) [SpydeR]
»

Nadgradnja Win Me z XP

Oddelek: Operacijski sistemi
7943 (878) Mirč
»

razširit disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
8813 (710) CaqKa

Več podobnih tem