» »

dumprep

dumprep

linki32 ::

Pozdravljeni!

Imam problem in to z dumprep-om in me zanima kako bi ga lahko za vedno izbrisal?:|

LP Primož!
  • spremenil: linki32 ()

ripmork ::

My computer - desni klik
- properties
- advanced tab
- error reporting ( disable it)

to je to.:)

linki32 ::

Alo RIPMORK!

A mi lahko prosim postopek poveš slvenski ker imam slovenski dodatek in se ne znajdem:(

Hvala za razumevanje:\

ripmork ::

ok, sam slo winsev nimam, a nekako takole bi moralo bit

moj računalnik - desni klik - najbolj spodnji meni (lastnosti)
- lastnosti zavihek "napredne nastavitve" oz "napredno" ali karkoli je podobnega
- tam boš našel spodaj desno "error reporting" oziroma po slovensko ne vem kako poimenovano zvezo po Toporišiču, ki najverjetneje vsebuje nekaj v stilu "pošljanje napake"
- to "pošiljanje napak v uber M$ bazo" odkljukaj stran,(o napakah oziroma "errorjih" te sistem lahko še naprej opozarja, le dumprep ne bo več tečnaril)

nekako tako:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

linki32 ::

alo

ko dan ''onemogoči poročanje o napakah'' me nič ne vpraša glede dumprep-a in nikjer ne piše da bi bil kaki dumprep za odklukat ali podobno. Pod tem je še odklukano ''obvesti me, če pride do kritičnih napak'' to je vse:\ :(

hvala!

ripmork ::

dumprep je le kratica za proces, oziroma je okrajšava za "dump report error" in je razen v okencu med procesi drugje ne boš našel.

Če si onemogočil poročanje o napakah je to to - in "dumprep-a" ne bi smelo več bit.
Da te pa obvesti o kritičnih napakah pa lah pustiš vklopljeno.

linki32 ::

ok potem pa tako naredim!

samo neven zakaj se mi vedno če ga iz systema izbrišem za par sekund nazaj pojavi ta dumprep in ga mam na msconfig ''zagon'' odklukanega.

HVALA
LP Primož!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MySQL Problem

Oddelek: Programiranje
91112 (659) Barcelinho
»

Problem-browser Opera

Oddelek: Pomoč in nasveti
71517 (1412) misek
»

trdi diski kot stare jajce..

Oddelek: Pomoč in nasveti
111241 (887) xabre
»

formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
353478 (2302) teedy
»

Težave Firefox-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
72115 (1988) mikes

Več podobnih tem