» »

Mitsubishi AL2 problem

Mitsubishi AL2 problem

M@73Y ::

LEp pozdrav. mene pa zanima ali ima mitsubishi AL2xxxx krmilnik slučajno kakšno možnost pomnenja. oziroma da bi si zapolnil vrednosti. ker recimo meni more motor delovati točno 20 ciklov. 20 ciklov skupaj ja je časovno gledano 2 dni. in sedaj ker nisem vedno prisoten med delovanjem me skrbi, ker če slučajno zmanjka elektrike da mi bo začel ponovno šteti cikle in ne bom več vedel koliko jih je naredil.čeprav mi sproti na zaslonček izpisuje št, ciklov, ampak sm poiskusil med delovanjem izklopiti elektriko in ko sem priklopil nazaj je spet štel od 0 ne pa recimo od 12 kjer se je pred rekinitvijo nahajal. Zato me zanima ali ima možnost pomnenja.
Vsaka mnenja zelo dobrodošla. Matej
..jump into psytrance tunnel..

madviper ::

Si pogledal kaj papirje od krmilnika? Not bi moralo pisat, drugač pa pogooglaj. Osebno ne poznam tega krmilnika (možno da sm kdaj delal z njim ampak sm pozabo).

Lp, madviper
I'd like to do something crazy!

Endy ::

Seveda si zapomni. Uporabi enega od števcev in stvar je rešena. Vendar se zavedaj, da v spominu ostane le toliko časa kolikor drži kondenzator v AL2 Pišejo da 10 dni vedar je meni držal tudi mesec.Aja še to ta čas je odvisen tudi od zunanje temperature.
LP Endy
Obdelava Firmware za razne tipe DivX predvajalnikov (Yamada,Yakumo,Philips) Pozdravni meni lahko tudi po vaši želji (če imam čas :)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnjenje Android telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
272886 (2392) an3333
»

Facebook dosegel eno milijardo aktivnih uporabnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
419540 (7947) BigWhale
»

AMD odslej brez PR-indeksa

Oddelek: Novice / Procesorji
133547 (2810) jest10
»

Apple naznanil prehod na Intelove procesorje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
8010997 (9016) mercutio
»

Komunikacija med procesorji z SPI

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
131497 (1391) slawc

Več podobnih tem