» »

Resetiranje računalnika

Resetiranje računalnika

flasha ::

Pozdrav!!!

HM mogoče se vam bo zdelo nenavado ampak v misli imam neko stvarco ki bi ob klivo na telefon resetirala računalnik in sicer doma imam telefon Reglo in pa ericsona t10s rad bi naredo da ko poklices na fon da se racunalnik resetira (more se pa nazaj vkopit). Razmislo sn da bi naredo na zvocnik al pa kaj da bi prekloplo rele in bi slo skoz rele stik na reset gumbek in bi naj delalo. Ma kdo kako idejo al pa še bolše načrt.

LP Nejc

kondezator ::

V bios-u se da nastaviti, ko zmanjka elektrike in ko pride elektrika nazaj se računalnik sam vklopi.
Računalnik vežeš preko releja na 230v rele pa na elektroniko za vklop na daljavo z gsm.

Zgodovina sprememb…

flasha ::

rele pa na elektroniko za vklop na daljavo z gsm.


kje pa bi to napravo dobu?

Azrael ::

Nekoč je bil Slo-tech.

Mikron ::

Morda ti to pomaga. V sloveniji pa lahko to naročiš tukaj. Gre se pa za daljinsko kontrolo z mobilnim telefonom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mikron ()

flasha ::

ej hvala za to, sam me zanima kaj lahk se tem pocnes, kaj vse se rabis zraven,...

a lahk to ker drug sum tud zmot? pa bi se vklopl?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flasha ()

Mikron ::

Na tej strani ki sem ti jo pripel imaš pdf dokument o tem izdelku. V njem pa piše vse kar potrebuješ in kaj vse lahko zmoti to napravo.

flasha ::

sn si nabavo pa bomo pol vidl kaj bo:P eno vprasanje kaj ti moduli so sestavljeni al jih je potrebno zalotat

Mikron ::

To je kit komplet, zato ga je potrebno zaspajkati. Glede na to, da je izdelek označen z dvema spajkalnikoma -
, je spajkanje enostavno

flasha ::

ok naroco - dobo - sestavo dans zaj pa me se neki zanima, a lahk jaz to prklopim na napajalnik od scanarja

AC input
220-240V
0,13A
50Hz

DC output
12-pa pikce spod 0.75 A
max.9,6W

na onem pa pise gor 12VDC
LP Nejc

Azrael ::

Piše, da ima ta tvoj kit komplet porabo 0.1A, torej bo tisti napajalnik dovolj zmogljiv.

Pazi na polariteto napajanja, saj z napačnim priklopom (zamenjan + in - pol napajanja) lahko skuriš napravico, saj ni preveč dobro zaščitena pred tem.
Nekoč je bil Slo-tech.

flasha ::

aha kak pa naj vem ki je plus pa ki minos na napajalniku? notranji je? zunanji pa?

pa se nekaj ta napajalnik ma pred koncem neku "bunkico" na kablu ma to kaj veze.

LP Nejc

flasha ::

rešo dela vse:P

najlepša hvala vsem LP Nejc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

časovni stikalo za luč

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
103521 (3288) uros21
»

Motorčki in kolesa; kje kupiti?

Oddelek: Šport
114043 (3241) borisk
»

Stroboskop

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
53162 (3162) Mikron
»

Utripanje LED diod

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
145573 (5400) Mikron
»

Kako diy binarna ura

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
213280 (2934) Mikron

Več podobnih tem